Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érzik magukat megsértve...

Miért érzik magukat megsértve a szép nők, amikor több férfi is kijelenti, hogy az átlagos lányokban sokkal több lehetőséget, értéket látnak?

Figyelt kérdés

Korábban feltettem már a kérdést, ki is akartam emelni, ám mivel törölték (azaz nem tiltották, hanem törölték, mert belépni sem tudok) a korábbi, rendkívül híres/hírhedt felhasználónevem, így nem tudtam előrehozni, emiatt teszem fel újra kicsit másképp fogalmazva.


Szóval a lényeg: a példa általában azt mutatja, hogy sok alfahím típusú férfi (mármint az értelmesebbjei) is durván 30 éves korára egy teljesen átlagos nő mellett állapodik meg.


Személy szerint is úgy tapasztalom, hogy egy elsőre nem kirívó, nem túlöltözött, kevésbé tökéletes, kidolgozott testű nőben sokkal több lehetőség rejlik, sokkal barátságosabb, közvetlenebb, és ami a legfontosabb, érdeklődik a férfiak iránt, barátkozik, ismerkedik velük. Ellenben egy bombanő megválogatja az ismerőseit, és csakis az elegáns, ing-nyakkendős típusú alfahímekkel szeretik körbevetetni magukat. Viszont később ezek az alfahímek is inkább lelépnek egy teljesen átlagos lány miatt, akiben sokkal több érték rejtőzhet, és általában a választás bejön.


Korábbi felhasználónevemen is felhasználtam az alábbi két képet, most is bevetem. Szóval mi férfiak az alábbi képeken szereplő nőket tekintjük ÁTLAGOS NŐNEK, akik külsőre nem feltétlenül tökéletesek, de többségében sokkal értelmesebbek, szimpatikusabbak, és sokkal szívesebben állunk le ezzel a nőtípussal ismerkedni, beszélni, barátkozni. [link]


Ellenben az alábbi képen azok a BOMBANŐK szerepelnek, akik már attól fintorognak, ha 3 méterre megközelítjük őket. Hozzájuk szólni nemigen lehet, mert flegmán, nagyképűen elfordulnak. Nem ismerkednek, nem közvetlenek, és őket csakis a csúcsszuper übermensch férfiak kerülgethetik, akikkel egyébként később újra és újra rácsesznek. Ennek a nőtípusnak esze ágában sincs például egyetemen beülni egy kocka kinézetű srác mellé ismerkedni, akivel ha nem is kapcsolat (mert ne gondolkodjunk kapcsolatban), de akár egy nagyon jó ismeretség, haverság lazán kialakulhat. Személy szerint nekem is (és több férfiismerősömnek is) eléggé rossz tapasztalataim vannak ezzel a nőtípussal. [link]


2015. máj. 1. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Felejtsd már el a kasztrendszerezést! Isiben még volt értelme, mostmár elég unalmas..
2015. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért sértődnek meg, mert ők sem szeretik, ha kimondják róluk, hogy értéktelenek. Pedig az igazságon nincs mit szépíteni.
2015. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csalsz a képekkel, nem is keveset.


Az első adag természetes közegben készült a lányokról, olyan fotók, amiket bárki lő a barátnőjéről.


A második adag pedig kivétel nélkül profi munka, ahol a lányok nem csak belemosolyognak a kamerába egy spontán pillanatban, hanem ki vannak sminkelve, be vannak világítva, és egy hozzáértő tartja a gépet is.



Innentől pedig igazából a képeket értékeljük, és nem a lányokat. Márpedig az első körben általad átlagosnak feltüntetett lányok mind elég csinosak ahhoz, hogy egy jó fotós egy műteremben olyan képet csináljon róluk, amit a második körben mutatsz.


Azt gondolom a kérdésben feszegetett átlag vs bombanő témát akkor lehetne kivesézni, ha az átlagos lányoknak tényleg olyanokat keresnénk, akiknek valamilyen egyértelmű hátrányuk van, mert így inkább csak rosszul fotózott "bombanőket" látok.

2015. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amit a bombanőkről írtál azok inkább a pláza cicákra lehet jellemzőbb nem azokra a csajokra amit kitettél ... úgyhogy ha már képekkel illusztrálod akkor inkább a pláza bitchekre illene!
2015. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!