Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miből, hogyan tudhatnám meg,...

Miből, hogyan tudhatnám meg, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Edzésen van egy srác, aki nagyon tetszik. A baj az, hogy egyáltalán nem tudom mit tegyek. Félek hogyha kiderül, hogy tetszik nekem, és ő egyáltalán nem így érez, akkor majd megutálnak, elterjesztik rólam.

Néha látom, hogy figyel, de az is lehet csak bebeszélem magamnak. Nem igazán szoktunk beszélni, ők pár évvel idősebbek nálam, én meg új vagyok. Ő jól elvan a haverjaival. De múltkor pl sokáig húzta az öltözést, már csak ketten voltunk és akkor azt mondta, hogy tök jó voltam edzésen. És akkor sokáig nézett. De én eléggé zavarba jöttem és gyorsan leléptem.

Tudom, hogy legalább valahogyan beszélgetni kellene vele, hogy bármi is kiderülhessen, de a többiek előtt nem merek. Annyira félek, hogy észreveszik.



2015. máj. 2. 09:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mi van abban, ha beszélgetsz vele a többiek előtt? Nem fognak rögtön arra gondolni, hogy tetszik neked.
2015. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem terdelj le ele erteni fogja.
2015. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen sportról lehet szó, de ha az a fiú tapasztaltabb és ügyesebb Nálad, akkor bátran kérhetnél Tőle tanácsot/segítséget, mint "tapasztalatlan" kezdő.

Egy "ártatlan" segítségkérésből, még senki nem tudná meg, hogy tetszik Neked.

Amikor már együtt gyakoroltok, akkor jöhetnél Te.

2015. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Úszás. És igazából már attól teljesen zavarba vagyok, hogy együtt kell öltöznünk, nemhogy közben még beszélni is próbáljak velük. Meg a többiek eléggé úgy viselkednek velem, mintha nem is léteznék. Annyira elcseszetnek érzem ezt az egészet :(
2015. máj. 2. 09:41
 5/25 anonim ***** válasza:
Hogyhogy együtt öltöztök? Te is fiú vagy?
2015. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen.
2015. máj. 2. 09:46
 7/25 anonim ***** válasza:
Meleg vagy? :)
2015. máj. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen, és nem tudom hogyan tudhatnám meg, hogy őt esetleg valamilyen csoda folytán érdeklik-e a fiúk, úgy hogy rólam ne derüljön ki. Félek hogy megutálnak, elterjesztik rólam, kiraknak a csapatból, megtudják a szüleim...
2015. máj. 2. 10:08
 9/25 anonim ***** válasza:

Ertem :/

Kerdezo, szurkolok, de lehet, hogy csak kedves akart lenni hozzad a fiu.

2015. máj. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszi:(

Igen, valószínű.

Csak azt nem értem, hogy a többiek előtt miért játsza a flegmát, amikor meg ketten vagyunk, vagy amikor meg nem feltűnő, figyel?

2015. máj. 2. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!