Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miből, hogyan tudhatnám meg,...

Miből, hogyan tudhatnám meg, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Edzésen van egy srác, aki nagyon tetszik. A baj az, hogy egyáltalán nem tudom mit tegyek. Félek hogyha kiderül, hogy tetszik nekem, és ő egyáltalán nem így érez, akkor majd megutálnak, elterjesztik rólam.

Néha látom, hogy figyel, de az is lehet csak bebeszélem magamnak. Nem igazán szoktunk beszélni, ők pár évvel idősebbek nálam, én meg új vagyok. Ő jól elvan a haverjaival. De múltkor pl sokáig húzta az öltözést, már csak ketten voltunk és akkor azt mondta, hogy tök jó voltam edzésen. És akkor sokáig nézett. De én eléggé zavarba jöttem és gyorsan leléptem.

Tudom, hogy legalább valahogyan beszélgetni kellene vele, hogy bármi is kiderülhessen, de a többiek előtt nem merek. Annyira félek, hogy észreveszik.



2015. máj. 2. 09:18
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Ismerem a szitut...sztem ha tudsz probalj vle kettesben maradni v hasonlok... Ha jobban megismeritek egymast akk lehet o is kozeledne... Figyelj, sose felejtsd el, h lehet, h ô is ugyanigy erez, de o is fel kezdemenyezni... Azert sok sikert 13/f/m
2015. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"De múltkor pl sokáig húzta az öltözést, már csak ketten voltunk és akkor azt mondta, hogy tök jó voltam edzésen. És akkor sokáig nézett. De én eléggé zavarba jöttem és gyorsan leléptem."


Az ilyen szitukat kellene tovább fejlesztened és nem lelépni. Ne parázz. Ha látja, hogy zavarba vagy, és akar töled valamit, akkor fog segíteni, hogy megnyugodj, feloldódj.

2015. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb ötlet, ha megkéred valamelyik barátodat, aki tudja rólad(lehetőleg lány), hogy kérdezze meg. Ha nincs ilyen, neked kell megkérdezned, vagy nem, ha azt akarod. Egyébként a legrosszabb érzés egy heteróba beleesni :/
2015. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Nehéz dolog...ott az a tény hogy lehet hogy hetero, de ami ennél nagyobb gond hogy félsz...ezt nagyon nehéz leküzdeni és zavarodba nem elmenekülni de próbáld meg!

A legfontosabb hogy beszélgessetek!És ha ez meg van könnyebben észre veheted az apróbb jelekből hogy hogyan érezhet...nem szabad csak úgy lelépned mert félre érti..azaz ha mondjuk te beszélgetni szeretnél valakivel akit nem ismersz (és lehet hogy tetszik) de ö nem mond semmit és épp hogy hozzászóltál erre lelép mire gondolnál? én arra hogy lehet hogy utál vagy nem vagyok szimpatikus neki és ezek után nem szívesen próbálkoznék újra beszélgetni vele... ezért ha van rá lehetőség légy kedves és próbálj beszélni vele!!

Hajrá! :D

2015. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Kedves kérdező! Hogyan alakultak a dolgok? Privátban is leírhatod! Vagy itt...
2018. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!