Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miből, hogyan tudhatnám meg,...

Miből, hogyan tudhatnám meg, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Edzésen van egy srác, aki nagyon tetszik. A baj az, hogy egyáltalán nem tudom mit tegyek. Félek hogyha kiderül, hogy tetszik nekem, és ő egyáltalán nem így érez, akkor majd megutálnak, elterjesztik rólam.

Néha látom, hogy figyel, de az is lehet csak bebeszélem magamnak. Nem igazán szoktunk beszélni, ők pár évvel idősebbek nálam, én meg új vagyok. Ő jól elvan a haverjaival. De múltkor pl sokáig húzta az öltözést, már csak ketten voltunk és akkor azt mondta, hogy tök jó voltam edzésen. És akkor sokáig nézett. De én eléggé zavarba jöttem és gyorsan leléptem.

Tudom, hogy legalább valahogyan beszélgetni kellene vele, hogy bármi is kiderülhessen, de a többiek előtt nem merek. Annyira félek, hogy észreveszik.



2015. máj. 2. 09:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%
Olyan aranyos vagy, annyira megolelgetnelek. Csak en lany vagyok.:)
2015. máj. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? :) amúgy az egy jó tanács volt szerintem hogy kérj tőle tanácsot..győzd le a félelmeid meg a zavarod, mert ha még titkon te is tetszel neki, de nem küldesz felé semmilyen pozitív jelzést akkor ő sem valószinű hogy lépni merne..először csak kerülj hozzá közelebb dumáljatok úgy bármiről és utána kiderül hogy alakulnak a dolgok..:) én szurkolok ;)
2015. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Köszi, megpróbálom. Hétfőn lesz újból edzésünk, addig megpróbálok kitalálni valamit.

Én 15 vagyok, ő meg 18.

2015. máj. 2. 11:33
 14/25 anonim ***** válasza:
még nem beszélgettél vele?
2015. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem nagyon :/
2015. máj. 2. 12:30
 16/25 anonim válasza:
Zuhanyozzatok együtt:) És figyelj. Az egy jó alkalom. Biztosan le szoktatok úszás után tusolni. Próbáld úgy intézni, hogy ketten maradjatok :)
2015. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem szoktam velük zuhanyozni. Mindig úgy rendezem, hogy akkor menjek, amikor ők már befejezték.
2015. máj. 2. 15:30
 18/25 anonim válasza:
14%
Ha ennyire töketlen, beszari kis ratyi vagy sosem fog megk.rni senki.
2015. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
én drukkolok, de a leírásod alapján nem annyira biztos, hogy meleg :)
2015. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszi. Sajnos én sem nagyon hiszem, hogy meleg, épp ezért félek attól hogy ha elárulom magam, ha megtudja hogyan érzek, akkor hogyan fog reagálni :(
2015. máj. 3. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!