Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Folyamatosan ismerkedek, de a...

Folyamatosan ismerkedek, de a lehetőségeket sorra elszalasztom ( tudatosan, nem bénázásból ). Mi a bajom?

Figyelt kérdés

Nagyon magányosnak érzem magam, igazából vágynék már valakire. Elég sok energiát fektetek az ismerkedésbe, lehetettek is volna lehetőségeim, de a vége előtt mindig visszafordulok.


Volt olyan, hogy egy lány írogatott nekem egy hétig, de én csak válaszoltam rá, kezdeményezni nem igazán kezdeményeztem beszélgetést. Konkrétan közölte, hogy tetszem neki ( jó, ezt én is mondtam neki ). Nem lett volna nehéz dolgom vele, de én nem foglalkoztam vele eléggé, és egyszerűen levett az ismerősei közül.


Olyan is volt, hogy konkrétan megbeszéltem a lánnyal, hogy akkor mi szexelni fogunk. Képes voltam ezt is lemondani. Egyszerűen nem volt kedvem hozzá, messze lakott :D


Most is lehetne egy randim, egy szép lánnyal, addig addig fűztem, hogy most már ő hív engem randira. Már azon agyalok, hogy mivel hátráljak ki, mert annyira már nincs kedvem hozzá.


Ne legyen félre értés, én nem trófea gyűjtő vagyok. Én már azelőtt visszalépek, hogy " meglenne " a lány.


Szerintetek miért csinálom ezt ? Azért érdekes ez az egész, mert közben iszonyúan magányos vagyok, jó lenne már valaki akit szerethetnék és viszont.


Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy elég régóta vagyok egyedül...lehet félek a változástól ?

A másik meg, hogy a közelmúltban két lány is eléggé átvert. Ez is közre játszhat ?


Ja és meleg sem vagyok :D


2014. dec. 14. 20:13
 1/8 RRR ***** válasza:

félsz

szégyenlős vagy

önbecsülésed zéró

2014. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg esélyem sincs arra h bejojnek egy lánynak pedig normalis vagyok..te meg csak ugy kedved szerint hajtod el őket...
2014. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem értél még meg egy párkapcsolatra. Persze, magányos vagy, de akkor sem állsz még készen.


Tiniként voltam így vele.

2014. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném, hogy 26 éves vagyok.
2014. dec. 14. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nőként ugyanez vagyok pepitában.Pont ezt a korszakomat élem.Mindig vannak jelentkezők,de nekem nem kell komolyan senki,csak úgymond játszom,aztán meg visszakozom.Én viszont tudom az okát.Rövid időn belül én is másodszor koppantam egy jó nagyot.Akibe utoljára beleszerettem,és a mai napig érdekel,az elég szépen összetörte a szívem,pedig már kezdtem benne bízni és hinni.Hát ez van,én ezért lettem ilyen.Ez pár hónapja történt,azóta sem fogott meg egy pasi sem.

Szerintem neked is hasonló gondod van.Nem mersz senkit magadhoz közel engedni.

2014. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kisboltos ***** válasza:

Én arra tippelnék, hogy nem találkoztál olyan lánnyal, aki tényleg megfogott volna, akinél azt érezted volna, hogy ő kell neked.

Én is most ebben a helyzetben vagyok, de én lehetőséget sem adok a lányoknak, mert nem érzem azt, hogy később komolyra fordulhatnak, rövidtávra meg nem akarok senkit.

Azzal több a baj.

De lehet jót tenne, ha egy kicsit kavargatnál, hátha akkor előjön belőled az ösztön, és már tudatosan fogsz keresni nőket, akikkel már ki fogsz tudni alakítani normális kapcsolatot.

2014. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igényes vagy!

Nem csak össze állsz valakivel, hanem a kiválasztottad keresed!

2014. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülnék ha látnám ahogy 10 liter savval öntenek le...

Ennyi lehetőség.... utóbbi 5 évemben nem volt rohadna ki a kis kukid.

2014. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!