Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most oszinten? . Azon nektek...

Most oszinten? . Azon nektek mi a cink hogy sok lanynak bejonnek a buszsoforok?

Figyelt kérdés

Igenis vannak helyes, kedves, aranyos, jofej(es helyes) buszsoforok akikkel nagyon jol el lehet beszelgeti hiaba 15-20evvel idosebbek nalunk. Es ha bejonnek akkor mivan? Ok nem ugyanolyan emberek? Ok nem tetszhetnek senkinek? Hat dehogyisnem!!Apaam ezen vannak kiakadva a fiuk h "de miert pont a buszsoforok?!" "meg mindig azon gondolkodom mi a jo a buszsoforokb?!"..Hat b+.. azert mert ez jon be!! ennyi!! feltekeny vagy h tapadnak rajuk a nok akkor legyel te is buszsofor basszus! ilyen egyszeru!!;) Imadom en is a buszsoforoket! elbeszelgetek veluk. van kedvencem is:$vele foleg:) Es igen vannak olyanok akik ott allnak a buszsoforok mellett egesz uton es "szorakoztatjak" a sofort. es akkormivan?! en is eleg gyakran szoktam ilyet! legalabb nem unatkoznak. mert elegge egyhangu a munkajuk ha belegondoltok! orulnek ha valakivel beszelhetnek!:) errol ennyit reszemrol!!!:)

nyugodtan johetnek a predikaciok/ellenvelemenyek:) ugyis unatkozok!! hajraaa!kinek mi a velemenye a buszsoforokrol?! lanyok?


2015. máj. 2. 17:57
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ingyen fuvar - ingyen szex. Szerintem jó üzlet.
2015. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdek filózni azon, hogy tényleg buszsofőr leszek. :D Egyelőre kamion és busz közt vacillálok - előbbi mellett szól, hogy nem kell az esetlegesen randalírozó utasokkal foglalkozni és nem kell kasszát is vezetni, utóbbi mellett az, hogy a buszokat jobban szeretem. Meg most már egyre világosabb, hogy van plusz előnye is.
2015. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi ez a sok baromság? Nekem mindegy, kinek teszed szét a lábaidat...
2015. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

"Es igen vannak olyanok akik ott allnak a buszsoforok mellett egesz uton es "szorakoztatjak" a sofort. es akkormivan?!"

Az, hogy szabálytalan. Ki is van tablózva. Tilos a buszsofőrrel menet közben beszélgetni, zavarni.

2015. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat mar nem azert de amig a buszsofor nem kuld el "melegebb eghajlatra" addig szabad! majd ha ot zavarja es szol akkor nem fognak ottallni!!
2015. máj. 2. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó, az mondjuk tény, hogy elméletileg szabályellenes, mert egyrészt a tükröt takarod, másrészt az ajtó alján a kis "ablakot" se látja a vezető, harmadrészt a vezetés pont az a cselekvés, amit általában az ember teljes koncentráció mellett végez. A gyakorlatban meg még szerintem sose lett ebből baleset - kihagyott megállók és eltévesztett útvonalak viszont igen.
2015. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat ha valaki ezt az 5-6km-es utvonalat elteveszti ahoz nagyon bambanak kell lennie! Es amugyis mar 7-8eve soforkodik es jarja hetente min 3szor(oda-vissza 6x )azt az utvonalat tehat! es amugyis attol h odafordul hozzam vagy rammosolyog 1-2masodpercig attol meg koncentrak. es ha olyan helyek/utszkaszok jonnek ahol figyelnie kell jobban, es enis tudom h holvannak azok olyankor meg sem szolalok mellette. es o sem szolal meg.tehat:))
2015. máj. 2. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!