Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az emberek miért erőltetnek...

Az emberek miért erőltetnek olyan számukra élvezetes dolgokat a másikra, amit az nem akar?

Figyelt kérdés

Cigit, alkoholt, bulizást, szexet, drogot?

Nem mindenki teszi, de ez az általános. Ha valaki nem akarja, hát nem akarja, miért kell tukmálni?



2015. máj. 2. 19:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy,akkor nem nehéz kitalálni, hogy miért tukmálják. Meg akar valamelyik srác kapni, és gondolja, hogy a drog vagy az alkohol segít, ha bekerülsz a társaságba, együtt buliztok, akkor az segít
2015. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Hát elég gyenge módszer...
2015. máj. 2. 20:11
 13/23 anonim ***** válasza:

Pontozás. Istenem... kicsit idősebb vagyok ezeknél a srácoknál, manapság úgy tűnik nagyon fiatalon kezdődik a költség haszon elemzés, nem tőled hallom először, hogy így működik a világ :)


Nézd, az életben hozunk döntéseket. Én is hoztam olyan döntést, hogy inkább eltávolodtam korábbi barátoktól azért, mert az életstílusuk olyan irányt vett, amit én nem szerettem volna magamnak. Dönthettem volna úgy is, hogy én is beszállok, de nem tettem, és nem is bánom. Lehet, hogy nincs sok barátom, de maradtam az aki vagyok.


Te meghozhatod a saját döntésed, hogy beszállsz vagy kimaradsz, de bármit is döntesz, azon kár emésztened magad, hogy milyenek az emberek, mert ezt valószínűleg nem tudod megváltoztatni

2015. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, csak annyira fel tudnak idegesíteni az ilyen marhaságokkal, hogy kedvem sincs kilépni a házból sokszor...
2015. máj. 2. 20:21
 15/23 anonim ***** válasza:
közhely lesz: azzal csak magadnak ártasz, ha az ilyenek miatt begubózol. akkor biztos nem fogsz megismerni senkit, aki nem így gondolkozik a nőkről, se barátokat se Barátot. De szerintem ezt Te is tudod, mert közhely :P
2015. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Igen, de az idegbajtól is megkímélem magam :)
2015. máj. 2. 20:27
 17/23 anonim ***** válasza:
Hát. Szombat esete van, és a GYK-n váltjuk meg a világot... még egy két ilyen este, és ugyanolyan idegbajt kapok mint Te ha kilépsz, szóval nem biztos, hogy ez kíméletes :P
2015. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ezt a pontozást amúgy átvitt értelemben írtad, vagy komolyan létezik ilyen?
2015. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Ma sokáig melóztam, hulla vagyok és semmi kedvem kitenni lábam a házból, nekem így tökéletes a mai nap. De ha neked nem, hát tegyél ellene, még fiatal az este.

Ez a pontozás létezik, mikor először kezdett pontozgatni egy srác a képembe, azt hittem rosszul hallok...aztán kiderült, hogy halál komolyan gondolja...:/

2015. máj. 2. 20:38
 20/23 anonim ***** válasza:

...hasztakürva...

Én ezek szerint tényleg nem tudok a világról semmit.

2015. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!