Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Veletek volt már ilyen? Az...

Veletek volt már ilyen? Az élet elválaszt minket.

Figyelt kérdés

Hihetetlen számomra, hogy az élet menyire el tud távolítani két embert egymástól, egy éve lassan már, hogy nem láttam azt a személyt,aki nagyon fontos nekem.

Tavaly együtt dolgoztunk, most felvettek egy másik munkahelyre, ami tőle nem messze van, ugyannis ő a környéken lakik. de nem találkozunk, mert neki is beindult a munka, teljesen más időpontban dolgozunk a két munkahelyen... :( (Tetszettem neki, el is mondta anno, egyszer csókolóztunk, de a volt barátnőjét szerette, viszont nekem ő még mindig fontos..)



2015. máj. 1. 07:56
 1/6 anonim válasza:
Ez meg normalis eset....az mar nem mikor eveken keresztul szeretsz valakit es anyira megvaltozik h par honap leforgasa alatt minden erzelmed elillan..
2015. máj. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem az élet választott el titeket. Nem tettetek semmit azért, hogy fenntartsátok a kapcsolatot. Ezek szerint nem voltatok elég fontosak egymásnak. Nem kell az életet, sorsot hibáztatni mindenért.
2015. máj. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az élet a legjobb forgatókönyvíró.
2015. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Süci te vagy az ?
2015. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ki az a Süci?
2015. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egeen én vagyok Sücikeee
2015. júl. 1. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!