Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek a postán?...

Today.tomorrow. kérdése:

Hogyan ismerkedjek a postán? Többi lent

Figyelt kérdés
Postán dolgozom,és van egy ügyfél akibe azt hiszem beleszerettem.Sajnos ritkán jár be,de akkor mindig beszélgetünk amig a csekkeit felveszem, de hallottam vissza kollégáktól is, hogy én is szimpatikus vagyok neki.Viszont az utóbbi időben elkerüljük egymást,és csak futólag látom.Annyira felőröl az, hogy minden nap őt várom, arra az elhatározásra jutottam,hogy ha legközelebb jön, akkor színt vallok(nem szerelmet,csak elmondom,hogy tetszik). A bibi annyi,hogy ő kb 10 évvel idősebb tőlem,ha nem többel,és félő,h nem venne komolyan, vagy azóta van már valakije. Szerintetek érdemes próbálkoznom?? 24L

2015. máj. 1. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen meseszerű ez a történet! A kollégáknak hogyan adta a tudtára a hivatalos dolgok intézése közben, hogy szimpatikus vagy neki? Szerintem meg lehet próbálni ezt a dolgot, ha van benned elég bátorság.
2015. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eléggé közvetlen, szóval megkérdezte az egyik kolléganőm,hogy van-e barátom(ez még régebben volt), amire a kolléganőm nem tudott válaszolni.Kicsit kilátástalannak látom a helyzetet...Nem tudom mit tehetnék...
2015. máj. 2. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Tépd szét a csekkjeit biztos felfigyel majd rád :)
2015. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csekken rajta van a neve, keresd meg!
2015. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már rákerestem az interneten meg Facebook-on is,de semmi.Mivel egy Pest megyei kis városban lakik, eléggé feltűnő lenne,ha "véletlenül arra járnék"..Vagy szerintetek legyek bevállalósabb?
2015. máj. 2. 23:47
 6/8 Skorpió87 válasza:
Hol tart a dolog ? :)
2015. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van akit érdekel a folytatás?ha igen,akkor leirom
2015. nov. 26. 00:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Írd!
2015. nov. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!