Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezhet az, hogy egy fiú nem...

Létezhet az, hogy egy fiú nem veszi észre, hogy nem egy adonisz?

Figyelt kérdés

Szokott lányokkal ismerkedni. Egy pár napig összejöttem vele, aztán miatta(önbizalomhiány, nem kezdeményez, ha én igen, megsértődik) szétmentünk. Viszont észrevettem, hogy amíg beszélgettem vele, nála fel sem merül indokként, hogy esetleg a külseje miatt nem jön neki össze senki - rajtam kívül. Én a "kapcsolat" alatt is tisztában voltam vele, hogy nem valami szép, de nem zavart, mert a belsője valamennyire kárpótolt érte. Mondta is, hogy mindig barátzónába teszik, ő pedig ezt egyáltalán nem érti.

Ő 18/F



2015. máj. 4. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van ilyen.

Mondjuk szerintem ritka, a sokadik barátzóna után már elgondolkoznak rajta miért lehet... és rájönnek.


L20

2015. máj. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én pont ilyen vagyok :D személyiség a legtöbb embernél fontosabb mert együtt lennél egy olyan lánnyal aki szép de butus(jó valakinek ez nagyon imponál)? vagy egy olyan sráccal aki ki van gyúrva és esztétikus mégis egy agresszív állat?


Olyan pedig, hogy barátzóna nem létezik!

2015. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Baratzona: nem jonnel ossze vele, maximum beszelgetsz vele es tobb nem lehet kettotok kozott.
2015. máj. 4. 08:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a divatos "barátzóna" kifejezés tényleg gáz és gyerekes.

A barátság egy kölcsönös szereteten, tiszteleten alapuló viszony, amikor valakivel erősen egy hullámhosszon vagyunk, mindent meg tudunk osztani, bármiben segítünk egymásnak. Ez rendszerint idővel alakul ki, mélyül el.

Tehát az, akivel nem akarok járni, de egye fene, azért beszélgetek vele, mert néha még jól el is szórakoztat, az az ember nem nevezhető barátnak.

2015. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De a kérdésre válaszolva: lehet, hogy tisztában van ő a külsejével, de úgy van vele, hogy a belső értékei nyomnak annyit a latban, ami ellensúlyozza.

Vagy tényleg tetszik magának. :)

2015. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő idestova 20 éve nap mint nap látja magát a tükörben. Volt ideje megszokni a látványt és megbarátkozni vele. Ha van benne jóindulat, kis odafigyeléssel megtalálja magában a szép vonásokat is, és máris elhiszi, hogy ő egy átlagos, nem csúnya csávó. Onnantól meg csak egy ugrás a sugár.
2015. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!