Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok, menyire fojasolja be...

Lanyok, menyire fojasolja be az ismerkedést nálatok, ha kiderül, hogy a pasi már apuka?

Figyelt kérdés
Természetesen külön él.
2015. máj. 4. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem természetes, hogy az apuka elhagyja a csajt, miután felcsinálta. Nálam ez egy rossz pont. Ahogyan a magyar helyesírási szabályok nem ismerete.
2015. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bennem férfiként pár kérdés megfogalmazódna: Harcol-e a gyerekekért, ha nem miért nem? Miért lett vége a házasságnak/élettársi viszonynak?
2015. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

ha normális a pasi, engem nem zavarna

inkább már legyen egy gyereke, mint tőlem akarjon

24L

2015. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én nem örülnék
2015. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kapcsolat vegé hosszas viták okozták. Az anya szeretet lánybol egy nehezen tűrhető valaki lett. A gyerekért természetesen mindent. A család elhagyás meg szükséges volt, hanem csak rosszab lett volna mindenki számára, legfőkép a gyereknek, hisz abba nőtt volna fel, hogy a szülei nem birnak kijönni egymásal. Komoly kapcsolat ment át tragédiába.
2015. máj. 4. 14:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Eléggé, ha az elején derülne ki amikor még nincs nagyon kötődés, valószínűleg nem találkoznék többet a másikkal.
2015. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én ismertem régről a srácot, a bátyám legjobb barátja volt. Nálam 10 évvel volt idősebb,akkor voltam én 20 éves. A tesómék esküvője előtt pár nappal mentek szét az élettársával. (Nem működött köztük párként, de azóta is normális a viszonyuk mindketten a gyerekek érdekeit nézik.) Ott az esküvőn kezdett rám hajtani, de akkor leráztam. Pár hónappal később véletlen összefutottunk és megbeszéltünk egy találkozót. Akkor jöttünk össze. Pár hónapig voltunk együtt, a gyerekei akkor 3,5 és 1,5 évesek voltak. Nem befolyásolt egyáltalán, hogy vannak gyerekei, viszont épp miattuk nem is működött. Én annyi idősen még fiatal voltam ahhoz, hogy el tudjam fogadni azt, hogy én sosem lehetek nála az első, illetve nem tudtam mit kezdeni azzal sem, hogy gyakran voltak vele a gyerekek. Ez 8 éve volt. Mi azóta újra jóban vagyunk a sráccal, ő is megtalálta a párját, nekem is van férjem. Mi barátként jobbak vagyunk együtt, mint párként voltunk.
2015. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
inkább az fojásolja be, hogy ha nem tud írni.
2015. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akik a helyes íráson vannak fölakadva.

külföldon szűlettem, magyar iskolába nem jártam, a nyelvet a szüleimtol tanultam meg, magyarországon egyszer jártam..Lehet, hogy nagyon hejtelenül írok és nehezen fogalmazok, de legaláb meg tudtam maradni magyarnak. Gondoljatok néha arra is, hogy nem mindenki születik jó hejzetben.

2015. máj. 4. 15:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Én még 26 évesen se érzem magam elég érettnek az anya szerepre, biztos nagyon átgondolnám. Családtervezést, anyagiakat, szabadidőt igazából mindent elég erőteljesen befolyásol ha másiknak gyereke/gyerekei vannak.
2015. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!