Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek nem gázos és ciki...

Szerintetek nem gázos és ciki az interneten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tegnap csak úgy poénból körülnéztem a parom.hu társkereső oldalon, de kb. fél óra után oda jutottam, hogy ennek semmi értelme. Hogy jövök én ahhoz, hogy bármelyik lányhoz ráírjak privátban, hogy szeretnék vele ismerkedni? Mintha a belvárosban próbálnék meg koldulni.

Tudom, az is ciki, hogy 30 évesen még soha nem is volt barátnőm, na de nem mernék egy lánynak sem ott privát üzenetet írni. Hót cikinek érezném.


2015. máj. 5. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, bár én is utálom a társkeresőket..


Én itt gykn találtam barátnőt, ha ciki ha nem :)

2015. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A koldulós analógia nem talált. A társkereső oldalakra jó esetben olyan emberek regisztrálnak, akik ismerkedni szeretnének ismeretlenekkel. Ha senki nem ír rá senkire, akkor nem kell csodálkozni, hogy nem is lesz semmi.
2015. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A gyk a legjobb társkereső. ;)

Ha ráírsz valakire az ugyan olyan mintha megszólítanád az utcán.

2015. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Alapjáraton a mai társadalomban hasznosabb neten ismerkedni, mint élőben.

Élőben a nők azonnal a külsö alapján itélnek, vagy bejösz vagy nem.

Neten viszont nagyobb az esélye, hogy hamarabb ismeri meg hogy milyen ember vagy valójában


bár aki alapból felületes annak tök mindegy hol ismerkedik

2015. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a ciki, hogy 30 évesen nem mersz egy csajt megszólítani még társkeresőn sem.
2015. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most mindenki lehülyézik,de én itt jobban szeretek ismerkedni.Sokkal normálisabb lányok vannak itt ,mint a társkeresőkön.
2015. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Én itt a gyakorin találtam magamnak lakótársat, akiből aztán a szerelmem, a férjem majd a kisfiam édesapja lett. :)

Társkeresőn viszont nem nagyon találkoztam soha olyan emberrel aki különösebben felkeltette volna az érdeklődésemet.

De ha ennyi idősen még csak megszólítani sem mersz egy nőt, az abnormális. Szerintem fordulj pszichológushoz!

N

2015. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Én legalább 50 nőnek írtam, nagyon kevés válaszolt. Pedig jól is nézek ki, normális is vagyok.

Kicsit utána néztem, a statisztikák szerint 100 levélből lesz átlagosan egy találkozás... Én is abbahagytam az online társkeresést, de azért, mert nagyon nem hatékony.


Ha gondolod, nyugodtan írj rá a csajokra. Azért regisztráltak, hogy a férfiak írjanak rájuk. Teljesen más, mint a belvárosban, mert ott nem azért vannak a csajok. :D

2015. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tök 8, úgyse válaszolnak, mert minden csaj kap naponta 10+ "de szép vagy! Megismernélek" tartalmú üzenetet.
2015. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!