Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleszeretem batyam haverjaba....

Beleszeretem batyam haverjaba. O talan erezz valamit irantam? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Batyam haverjaba beleszeretem. Januarban volt nalunk egy hazibuli, es o is itt volt. Az nap olyan mas volt mit mikor itt szokott lenni, rengeteg beszelgetunk. Szinte az egesz bulin egymas nyakaba logtunk. Sokszor elmondta hogy majd felesegul fog venni, lesznek gyerekeink, es hogy majd hozzajuk koltozok. Edesapamat meg is kerdezte, aki csak annyit mondot hogy 5 ev mulva "szabad" vagyok.

Nagyon aranyos volt egesz este, mikor egyik srac megfogta a seggem akkor lebaszta. Mikor mar egyre faradtabb lettem mindig kerdezgetett hogy 'minden oke?' 'baj van?' 'mi bant?' annyira jol esete a kozelsege.


Ra egy-ket hetre batyam es  par haverjai a garazsba iszogattak. (O nem volt ott) Es szoba jott a O meg en. Probaltak vele cukkolni, es azt mondtak hogy O komolyan gondolja. En ezen csak rohogtem, majd elkezdte meselni az egyik, hogy mikor ott voltak naluk szilveszerkor akkor egesz vegig azt lehetet hallani hogy en igy, en ugy stb. Ugy volt en is veluk szilveszterezek de aztan kozbe jott mas ezert nem mentem, es januarba O kerdezte  hogy miert nem mentem. Es most nem tudom. Az egesz srac olyan bolondos. Es azota nem tudom kiverni a fejembol. Eddig 2-szer beszeltunk fb-n es mindig ugy koszont 'Szia Dragam' 'Szia Edesem'. Annyira nem tudom hogy most mi van. Szerintetek? Lehet belole valami?  Bejovok neki?

2 het mulva elvileg ujra fogom latni mert batyam szulinapi bulija lesz. Tehetek valami annak erdekeben hogy legyen koztunk valami? Es ha igen akkor mit kene?

Nagyon szepen koszonom aki segit es tanacsot ad! Nagyon szeretnem, hogy osszejojon vele hiszen nagyon aranyos es hatalmas szivu egy srac:)(O 17-18 eves en pedig 15.)



#barát #szerelem #bátyám haverja
2015. máj. 5. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
15 évesen lehetne annyi eszed, hogy ebből leszűrd, hogy tetszel neki (és hogy tudj helyesen írni).
2015. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy elég egyértelmű helyzet,csak engedned kell neki,hogy közeledjen.Ő ezt fogja tenni és ha te nem állsz ellen akkor egy pár lehettek.
2015. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"feleségöl vesz,lesznek gyerekeink" ? ezzel szokták beetetni az ovodás kislánYokat,mert azok még hisznek a mesékben. 19/L
2015. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2015. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!