Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amióta párkapcsolatban vagyok,...

Amióta párkapcsolatban vagyok, miért szemeznek velem feltűnően a lányok? Semmiben nem vagyok jobb, mint azelőtt, amikor észre se vettek!

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, három hónapja vagyok együtt a párommal, szeretjük egymást, kb. két éve ismerjük egymást, ugyanazokba a tanulmányi körökbe járunk, hasonló érdeklődési körökkel, szóval ez az ismeretségünk már úgy érett egy kapcsolatra:)


észrevettem, h amióta megvan a barátnőm, és együtt megyünk valahová, a korombeli lányok le nem veszik rólam a szemüket.. már már szinte zavarba jövök ahogy látom, h keresik a tekintetemet,


a barátnőm nem bombázó típus, olyan kis átlagos lány, nem sminkeli szét magát, nem jár több tíz E ft-os gúnyákban, nem menőzik, nem várja el tőlem, h 20 évesen kőgazdag legyek Audival meg vállalkozással. de nekem akkor is ő a legszebb teremtés


szóval nekem előtte sose volt barátnőm, de nem is néztek rám soha a lányok. most meg h szerelmes vagyok, kapós lettem a szemükben. előtte is mindig jókedvű, barátságos voltam, sose voltam depis vagy rosszkedvű vagy ilyesmi, ezért is zavar, mert semmit se változtam, csak lett egy barátnőm!!


2015. máj. 6. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Az eddig hiányzó önbizalom kisugárzása miatt.
2015. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem még barátnő se kellett, egyszer például lány tesómmal buszoztam egy modell alkatú szőke baba végig a tekintetem kereste, feltűnően sűrűn nézett felém, pedig én állati ronda is vagyok ráadásul
2015. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is, önbizalom miatt. Plusz, ha az ember szerelmes, az látszik rajta. :) A kisugárzásodon látszik. Velem is mindig akkor akartak a legtöbben kezdeni amikor szerelmes voltam. 23/N
2015. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már bámulni se szabad az embereket? Miért vesz mindenki jelnek mindent? Egyél inkább egy hamburgert hülyeségek helyett, beszéld be magadnak, hogy minden csaj csak téged akar azért bámul persze...
2015. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem te kakiltál tegnap az ágyamra?
2015. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!