Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy alapvetően zárkózottabb...

Ha egy alapvetően zárkózottabb, csendesebb embernek nyitottabbnak, feltűnőbbnek kellene lennie sokak szerint, hogy párt találjon, akkor ezek szerint ki kéne fordulnia magából?

Figyelt kérdés
És mi van azzal, hogy csak adja önmagát?
2015. máj. 6. 13:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Látom, tovább fűztétek a lefogyási tanácsos gondolatmenetemet. :D

Azért van benne igazság, hogy ha valakinek kínszenvedés az az életmód, ami szuperdivatosan karcsú külsőt eredményez, jobb ha olyat választ, akinek nem alapfeltétel a szuperdivatos karcsú külső.

Ha belegondolok, én meg sportolni szeretek. Ha ennek ellenére jól kiizmosítottam volna magam, mert sokan a sportos lányokat szeretik és kifogtam volna magam mellé egy sportimádó párt, pár év után már tuti az agyamra menne, hogy: na, mikor megyünk kocogni? kondizni? bringázni? maratont futni? :D


Tényleg jobb olyan, aki úgy az alapjellemünkkel együtt fogad el és szeret meg minket.

2015. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja, lemaradt, hogy ugyanígy ha valaki zárkózott, csendes, inkább szeret otthon ülni és kiadja magát egy borzasztóan beszédes, társasági, bulizós embernek, még megy is egy darabig, de nem örökké. Ha pedig valaki úgy ismeri meg, mint ahogy előadta magát, később jön a nagy csalódás.


Viszont ettől még lehet kicsit eljárni társaságba, ha félénkebb az illető, venni a bátorságot kicsit ismerkedni.

11-es voltam.

2015. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nemkell semmi ahhoz, hogy valaki találjon egy pártot, keress utána milyenek vannak és szavazz az egyikre ennyi.
2015. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!