Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajozáshoz születni kell?

Csajozáshoz születni kell?

Figyelt kérdés
Évek óta próbálkozom csajozni, ismerkedni, barátkozni, de egyszerűen reménytelen párt találnom és 21 éves vagyok már, sose kellek annak aki nekem kell, interneten meg bulikba meg állandóan lekoptatnak meg flegmáznak vagy leszarnak a lányok és ez dühít állandóan, és veszi el az önbizalmam ami már így is a béka segge alatt van. Állitólag egész helyes vagyok, nincsen rajtam nagy hiba, edzek évek óta, de mégse akar senki, lehet, hogy én egyedüllétre szüledtem és valami nagyot kéne alkotnom?
2015. máj. 7. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Inkább azon múlik, hogy ki, hogyan szocializálódott. Egyébként simán lehet változtatni, csak akarni kell.
2015. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

#1


és igazán olcsó, most csak félmillió forint :)

2015. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Mindenképp meg kell születni, hogy csajozz, ez természetes.
2015. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
helyesnek, magasnak kell születni aztán domináns barbár viselkedésmintákat kell elsajátítani vagy alapból ősbaromnak kell születni és alázni a csajokat, ahogy csak lehet
2015. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De jó hogy nőnek születtem......
2015. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
net és buli, a két legrosszabb hely, ahol ha akar, barátnőt kereshet az ember
2015. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem megtanulok egyedül élni egy életen át.
2015. máj. 7. 18:53
 8/15 anonim ***** válasza:
Vagy inkább elmész egy baráti társasággal szórakozni és a barátnő jön majd magától. Ne görcsölj rá, mert megérzik.
2015. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Hülye vagy. Rossz lányoknál próbálkozol, a buli és a net meg a két legrosszabb hely, ahol csak párt lehet szerezni. És talán vidd lejjebb a mércét.
2015. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt a majd jön magától dumát hagyjátok már. Ha nem akarja, nem tesz érte akkor nem lesz barátnője.
2015. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!