Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak, ha van egy nő, akibe...

Férfiak, ha van egy nő, akibe szerelmesek vagytok, de még nem vagytok együtt, és közben adódna lehetőség arra, hogy másvalakivel szexeljetek, megtennétek? Vagy ha szerettek mást, akkor ellent tudnátok állni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valait, s érzem, hogy viszonozza, akkor kibírnám. Ha nem érzem a viszont szerelmet, akkor is kibírnám, csak nem értem, minek. Tehát, ha nem viszonozza a hülgyemény, akkor kúrnék mindenkit.
2015. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az elgépelésekért. :)
2015. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha még nem vagyunk együtt és lenne lehetőség megtenném ha vonzódnék valamilyen szinten is a másik lányhoz. 21 F
2015. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak szex ? Nekem szerelem nélkül nem menne.
2015. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meggondolnám, meggondolnám... Bár most lehet nagy a pofám, és azt mondanám, hogy belemennék, viszont szerintem ha oda kerülne a sor, elvből (vagy szerelemből?) nem élnék a lehetőséggel.
2015. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megtenném, mert tudom, hogy a lány is simán belemenne hasonló helyzetben ;)
2015. máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha szerelmes vagyok egy lányba, akkor nem is tudnék mással lefeküdni. Vagyis persze megtenni megtehetném, de nem sülne el jól. Ha pedig bármilyen szinten viszonozza is a lány a szerelmet, vagy látok esélyt arra, hogy későbbiekben összejövünk, akkor nagy ívben el is kerülném a másik leányzót.
2015. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!