Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan próbáljam a fiú tudtára...

Hogyan próbáljam a fiú tudtára adni, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy srác akiért oda vagyok. Egyszer találkoztunk az ő bulija keretében. Ott hagyott mindent és eljött velem sétálni, beszélgettünk egy csomót. Nagyon megértettük egymást és ezt ő is megjegyezte. Végül haza is kísért.Azt mondta, hogy ennek biztos lesz folytatása.

azóta 1x irtam neki facen, akkor beszéltünk, de azóta semmi. Ha írok neki nyomulósnak tűnnék, bár vannak olyanok akik azt mondják, irjak nyugodtan, de én azt szeretem ha a fiú udvarol. Megéri várni? 17/L


2015. máj. 8. 00:58
 1/4 SweetLady ***** válasza:

inkább udvaroljon a fiúcska

bár lehet nem érett hozzá :'D de hátha...

2015. máj. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Teccő Genya!" .. írj rá ,nem kell ezt ennyire túlspilázni..19/L
2015. máj. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

megérheti várni, de én sosem értem meg azokat akik egy találkozás után azt mondják, hogy biztos lesz folytatás, jó volt, stb. aztán utána meg nem is nagyon jelentkeznek... Most ha nekem tényleg bejönne egy csaj és ezt mondanám neki akkor az biztos úgy is lenne és én már mondjuk másnap jelentkeznék :-)

Van egy olyan érzésem, hogy meggondolta magát, vagy más csaj is van láthatáron

2015. máj. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, én úgy szoktam hogy rairok hogy járunk? És ha azt írja hogy nem akkor mondom egy iskolába vagy ha nem sulis akkor ráirsz több lányra hogy járunk és másnap ki írod hogy feltörték a facem
2015. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!