Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy az extra...

Miért van az, hogy az extra szűz (25+) férfiakat lenézik és kerülik a lányok, az extra szűz (25+) lányokat (már ha léteznek egyáltalán ilyenek) pedig elhalmozzák lelkesen "lehetőséggel"?

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 10:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom, engem különösebben nem érdekelnek az "extra szűz" lányok sem. Aki 25 felett szűz, azzal valami nagy baj van.


26f

2015. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Olyan 25+ szüzek is vannak, akik azért ilyenek mert nem volt lehetőségük sem megfelelő társat találni, mert nem olyan körökben mozognak (visszahúzódóak és nincs információjuk hogy mi hogyan merre), ellenkező esetben már ugyanolyan normálisak lennének mint a társadalmi normában feltüntetett általános egzisztenciák
2015. máj. 8. 12:36
 13/17 anonim ***** válasza:
egyetértek a kérdezővel, ha valaki még ennyi idősen is szűz, egyáltalán nem jelenti azt, hogy valami komoly problémája lenne (persze vannak kivételek)
2015. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

12: Ugyan! Mindig ez az önsajnáltató szöveg... Legalább 7 éve felnőtt emberek vagytok, elvileg saját élettel, ideje lenne kezdeni is vele valamit.


Ha valaki ilyen szinten visszahúzódó, az már nálam bőven kizáró tényező, nem élvezném a társaságát és feltehetőleg az ágyban sem működnénk. Pláne, hogy még tapasztalatlan is. Nem magával a ténnyel van a baj, hanem hogy pont azért vagytok még mindig szüzek, mert tele vagytok gátlásokkal. De ezek lebontását ne másoktól várjátok!

2015. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

2017 van.

Na, szuz vagy meg? 😁

2017. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, már van barátnőm lassan másfél vagy két éve, elméletileg néhány nap és elveszi a szüzességem - le van zsírozva, megbeszéltük, romantikusan tiszteletteljesen megszeretkeződünk. A baj az, hogy mivel ő már nem szűz és nem általam, így félek le leszek nézve ha valamit rosszul csinálok, emellett úgy érzem egyetlen alkalomra egy szűz lánnyal is le kell feküdjek, hogy kvittek legyünk barátnőmmel. Ez utóbbi bonyolult kérdés és fájdalmas meg kényes, mert szégyellem, hogy nem vettem el senki szüzességét, de emellett nehéz úgy elvenni egy lány szüzességét anélkül hogy lelkileg tönkretenném, mert mindenképpen úgy vélem, hogy ez elengedhetetlen, hogy felnőjek és igazi férfi legyek, de ne olyan áron, hogy fájdalmat okozva átgázoljak másokon.
2017. ápr. 25. 12:27
 17/17 A kérdező kommentje:
Másfél éve, megnéztem a dátumot
2017. ápr. 25. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!