Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy/hol érdemes neten ismerke...

Hogy/hol érdemes neten ismerkedni nem szép és nem jóalakú, félénk lányként?

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

először fejben rendezd le magad...

ha valakihez odamész "szia, ronda vagyok lehetek a barátnőd?" az elriad :D és mivel neten akarsz ismerkedni, így itt is van rá esély, de ezzel a kérdéssel ezt már félig lelőtted :) még ha sokak szerint "ronda vagy", valaki megláthatja benned az értéket...de ha te sem hiszed el akkor lehet nem fogja magát törni vele, hogy elhitesse veled...

2015. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak magadat látod ilyennek. Lehet hogy a környezeted nem annak lát. Bár így láthatatlanban nem tudok semmit mondani
2015. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
értem, hogy nem jó így kezdeni a dolgot, nem nem akarom, hogy azt higgyék, csinos vagyok, vagy ilyesmi, mert akkor csak csalódni fognak
2015. máj. 8. 12:50
 4/12 anonim válasza:

Szerintem hasonlóak lehetünk, kérdező :) Még én sem találtam olyat, akivel tudtam volna ismerkedni, de hidd el, ha kihozod magadból a legtöbbet, próbálod magad elfogadni, kedves és mosolygós vagy, nem pedig folyton panaszkodsz, akkor előbb- utóbb meg fog valakinek tetszeni a kisugárzásod és a személyiséged. Legalábbis mindkettőnk érdekében remélem, hogy így lesz.

20/l

2015. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akár itt is!
2015. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Társkeresőket érdemes kipróbálni.
2015. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ó, a társkeresők... próbáltam már, de főleg nálam 20-30 évvel idősebbek írtak, hogy szexkapcsolatban benne lennék-e :)
2015. máj. 8. 13:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, 20-30 évvel idősebb vagyok, szexkapcsolatban benne lennél? :-)
2015. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze, benne lennék :D Sőt, ha gondolhatod, hozhatod még két barátodat is...
2015. máj. 8. 14:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Hmmm Hmmm Hmmmm

A félénk az nem hátrány, ara utal ,hogy nem vagy olyan kicsapongó, esetleg kevésbé vagy nagy társasági ember. Ez van akinek + pont.


Az őszinteség is értékes tulajdonság... :)

Ha úgy érzed ,hogy nagyon bekorlátoz az ami/aki most vagy, picit változtass magadon. Ha túlsúlyos vagy akkor mozogj, szépen konvergál a sportos felé, az hatalmas +-t tud adni.


A félénkségeden is tudsz változtatni ha nagyon akarsz...

2015. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!