Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs barátnőm?!

Miért nincs barátnőm?!

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, nem szoktam gyakran buliba járni, de nagyon sok embert ismerek, állítólag a mókamester én vagyok. Van egy kis vállalkozásom, szóval nem apuci, anyuci tart el, nagy terveim vannak az életben, de egyszerűen nem vagyok boldok, mert nincs barátnőm, már 1 éve.. (többek szerint helyes vagyok) Egyszerűen finnyás vagyok ilyen téren, mert,ha egy nő nem tökéletes számomra, akkor semmi esélye. Szerintetek velem van a baj és változzak, vagy szimplán várjak a csodára?
2015. máj. 8. 22:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Add lejjebb az igényeidet.. én is azt tettem
2015. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
De egyszerűen gáznak érezném azt, hogy egy olyan nővel jelenjek meg mások előtt, aki nem olyan.
2015. máj. 8. 22:49
 13/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ami lehetséges: azért mondják hogy mókamester vagy mert próbálkozol, de nem megy. A vállalkozás az egyik szülődé aki talán bevett mint társtulajt vagy megengedte hogy ott dolgozz és majd azt megörökölheted.

A helyest is mondhatja bárkinek bárki, akár jóindulatból akár csak hogy önbizalmat ébresszen benne. A finnyásat elhiszem és hogy a stílusod miatt sem nagy a vonzerőd.

2015. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott erről egy részlet valamelyik filmből(ha valaki tudja a címét ne tartsa magában)

"Felépítettem ezt a szentélyt, egy kis lelkesedéssel és kétkezi munkával értem el mindent! És igen, apám Earl Goodman öröksége is jól jött, igen.."

2015. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

1 éve nincs barátnőd, aztaaa....


Gáznak érzed olyannal megjelenni...tehát abszolút a külségekre mész.


Tökéletes nincs.


Jah, igen, valamit nyújtanod is kell, a normálisaknál pedig nem (a szülők) pénz(e) számít.

2015. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:

1 év az lófsz.

Nekem sose volt pl.

2015. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

Mondjuk kapásból ne úgy kezd a dolgot hogy van egy vállalkozásod...

Mindig ti férfiak jöttök azzal hogy mi nők a pénzre hajtunk... Nos ha azt adjátok ki egyből magatokból hogy mitek van akkor az fog kelleni.

Tökéletes nő pedig nincsen, ahogy férfi sem. Egyébként a tökéletesség rossz irányát keresed szerintem. És csak egy titok... Addig senkit sem fogsz tökéletesnek látni amíg meg nem szereted annyira hogy a hibáival együtt is annak lásd. Egyébként meg fiatal vagy ne keresd majd rád talál ha eljön az ideje! Ez legyen a legkisebb problémád... Inkább koncentrálj a vállalkozásodra mert azt nem csak megcsinálni kell hanem fent tartani is.

2015. máj. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszi! Akik azt mondják, hogy anyuci vállalkozása, azt egy mondattal cáfolnám meg. Nem, se anyám, se apámnak nincs vállalkozása, nem, nem gazdag családból származom. (nem nagyképűségbol) De majdnem mindenki szeret, osztályból is. Hianyzok egy nap, aztán folyamatosan írnak, hogy mikor megyek már,stb. Ne egy beképzelt, nagyképű, bunkóra gondolj!
2015. máj. 9. 06:37
 19/25 anonim ***** válasza:

Milyen vállalkozásod lehet suli mellett, de komolyan.

Ki ne találd már hogy még embereket is foglalkoztatsz közben , sőt saját lakásod és autód is van.

2015. máj. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem muszáj elhinni.. Egy embert foglalkoztatok, és van saját autóm, házam nincs.
2015. máj. 9. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!