Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs barátnőm?!

Miért nincs barátnőm?!

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, nem szoktam gyakran buliba járni, de nagyon sok embert ismerek, állítólag a mókamester én vagyok. Van egy kis vállalkozásom, szóval nem apuci, anyuci tart el, nagy terveim vannak az életben, de egyszerűen nem vagyok boldok, mert nincs barátnőm, már 1 éve.. (többek szerint helyes vagyok) Egyszerűen finnyás vagyok ilyen téren, mert,ha egy nő nem tökéletes számomra, akkor semmi esélye. Szerintetek velem van a baj és változzak, vagy szimplán várjak a csodára?
2015. máj. 8. 22:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Azt mond már el hogy milyen vállalkozásod van. Komolyan már nagyon kíváncsi vagyok rá hogy nekem milyen vállalkozásom lehetne suli mellett önerőből.
2015. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ha elhiszed, elhiszed, ha nem, akkor nem. Elhiheted, nekem édes mindegy, hogy mit gondolsz.
2015. máj. 9. 12:05
 23/25 anonim ***** válasza:
Rendben akkor maradok az eredeti elképzelésemnél miszerint vagy rád van iratva egy régebbi vállalkozás vagy elég nagy segítséget kaptál hogy legyen valami és mivel ,,egy embert foglalkoztatsz'' ezért elég szűkös a lehetőséged. Sőt semmi nincs mert helyhez kötött vállalkozáshoz 2-3 millió alapból szükséges, ha pedig valami maszek vállalkozásod van ahhoz meg kapcsolat kell és 1 millió alsó hangon.
2015. máj. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha az utcasarkon a b*ziknak a seggedet eladod az nem vállalkozás Peti!!
2015. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Jön a nyár, változz! Ne várj a csodára.
2015. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!