Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért idegesítő a legtöbb ember?

Miért idegesítő a legtöbb ember?

Figyelt kérdés

Gec-re idegesítenek. Mindenkinél ugyanazok a sablon f...ságok, problémák. Alig találok igazi egyéniséget manapság, aki érdekes ember. Érdekes alatt azt értem, hogy gyökeresen más a megközelítése a világ felé, mint a legtöbb átlagembernek, akiknek kimerül a kultúrája a szarás-b...ás, evés-ivás-alvás-szerelmi válságnál. Hol lehet érdekes emberekkel megismerkedni, akiket csomó minden érdekel a felszínes dolgokon kívül?


A nőkről nem is beszélve: ma is ültem kint egy téren, odaül mellém két csaj, aztán tárgyalja egyik a másiknak, hogy jajj neked nem elég egy pasi 1 hónapnál tovább stb. Miért ilyen a legtöbb ember? Kaptunk egy agyat, kötelessége lenne mindenkinek kihasználni a kapacitását, amennyire csak tudja. Nem?


2015. máj. 9. 02:11
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem birod mar elviselni azt amiben vagy

Lepj ki mint egy rossz cipobol ringazsd el magad!

Amugy ha erdekes emberre vagysz beszelgethetunk :) nem hiszem hogy kiigazodsz majd rajtam :D

18/L

2015. máj. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ja es de kotelesseguk lenne de ugy nez ki az o agykapacitasuk eddig terjed ;) :) #1 voltam
2015. máj. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Te most miől beszélsz?

Ritkaságot keresed, nem pedig az átlagot, ne lepődj meg, ha nem találod meg azonnal.

2015. máj. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert droidok, ha véletlenül belépsz egy plázába (amitől Isten óvjon!) jól láthatod.

Egyetemen lehet érdekes emberekkel találkozni.

2015. máj. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kérdésfeltevővel. Én "igyekszem", hogy ne tartozzam a csordához, nagyon mondjuk nem kell megerőltetni magam :-) Persze ismeretlenül meg lehet vádolni, hogy ime egy újabb lúzer hipokrita, holott messze nem vagyok egyik sem. De nem is ez a lényeg, én örülök, ha nem értenek, hisz akkor jó az irány ;)

People are Crazy-nek csak Jim Morrison szavaival válaszolhatok: "People are Strange".

2015. máj. 9. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, a vergődésed rendkívül jellemző az edgy tinik 80%-ára, szóval merem remélni, hogy 18 még nem múltál el.
2015. máj. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég unalmas ember lehetsz a kérdés alapján.
2015. máj. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Az tény,hogy Te egy érdekes egyéniség vagy;D
2015. máj. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ajánlom a meleg felvonulást,ott pont ilyenek vannak.
2015. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!