Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan keltsem fel az erdeklod...

Hogyan keltsem fel az erdeklodeset es utana hogyan tovabb? (Hosszu, es kisse talan bonyolult)

Figyelt kérdés
A tortenet foszereploi en, hugom, hugom baratja, es hugom baratjanak a legjobb baratja. A nevek legyenek a kovetkezok: hugom: Zsofi; baratja: David; es az o legjobb baratja: Peti. Peti a fiu, aki tetszik. Tavaly nyaron David megkert, hogy irjak ra facebookon Petire, irtjam meg neki, hogy David mindjart atmegy hozza. Peti baratsagos volt abban a par mondatban amit irtunk, de ez most nem is lenyeg. Davidtol megtudtam h meg akar engem nezni Peti , mert nincs kint kepem fb-n. Par nappal kesobb a haz udvaran voltam en, Zsofi es David, Peti pedig atjott "Davidhoz". Nem tudom, h kulsore tetszettem-e neki, de azt kesobb megtudtam, h az nem tetszett neki, h nehany 8 eves kislany akik szinten ott laknak a hazban odajott hozzank es en nem kukdtem el oket hanem beszelgettem veluk, meg nevetgeltunk merthat aranyosak voltak. Gyerekesnek tart emiatt. Aztan utana semmi nem lett, nem koszontunk egymasnak ha az utcan osszwfutottunk, nem ismerkedtunk. Par honapja ram irt, es irta, hogy tetszem neki, talalkozni akar. Nem mentem bele, mert tudtam h csak azert akar tolem valamit mert akar maganak baratnot, es nem engem akar. Azota nem irunk, ami zavar, mert kozben megtetszett viszont kezdemenyezni nem fogok, felek azonban hogy o sem.. azota nem is lattuk egymast, irni sem irunk tehat eselyem sincs arra, hogy megmutassam neki, hogy nem vagyok gyerekes. De jon a nyar, tehat gyakran fog megint atjarni a hazba Daviddal mert o meg ugye jon a hugomhoz. Ez tok jo, mert igy surun fog latni, csakhogy nem tudom neki bizonyitani h erett vagyok, es komoly mert nem hinnem h leall majd velem beszelgetni csak ugy. Segitsetek, ti mit csinalnatok ebben a helyzetben?egyebkent nem is lett hosszu meg bonyolult kozben leegyszerusitettem :D
2015. máj. 8. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is tök jól elvagyok a gyerekekkel, húgomék babájával is szoktam "beszélgetni" (gügyögés, meg néha tök komolyan is :D) ettől lenne valaki gyerekes??? szerintem nem attól gyerekes valaki, mert a gyerekekkel foglalkozik...akkor egy óvónő nagyon gyerekes :D ez szerintem hülyeség...ne akarj másnak látszani add önmagad és majd látja, hogy milyen vagy...
2015. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt:D szten sem vagyok ettol gyerekes, tehat vegulis nem is mutatnam magam masnak, csupan bebizonyitanam az igazsagot magamrol, h tudok komolyan es eretten is beszwlgetni hasonlo koru emberekkel is.de felek, h lehetosegem sem lesz ra.. :/
2015. máj. 8. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nem lesz lehetőséged, vagy előre megbélyegzett ennyi alapján jobb is ha hagyod...mert akkor elég buta hozzád...és ha elsőnek mondjuk ecsettel látott volna a kezedben azt hinné festő vagy? vagy ha seprűvel akkor takarítónő vagy boszorkány? :D
2015. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:DDD lehet , h tenyleg hagyni kene, amugy meg amennyire sikerult kiismernem (a Daviddal valtott uzenetei alapjan), megiscsak tok ertelmesnek es erettnek tunik.. szoval nem ertem ot :D
2015. máj. 8. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!