Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, miért van az, hogy...

Fiúk, miért van az, hogy egyszer sokat írtok a lánynak, meg tényleg aranyosak vagytok, jól el tudtok együtt hülyéskedni, máskor meg kb. nem írtok semmit?

Figyelt kérdés
Beszólásokat nem kérek. Lassan 2 éve ismerjük egymást neten (nem szerelemre kell gondolni,csak simán jóban vagyunk) ,messze lakik,de lehet ott tanulok tovább ahol ahol ő él,abban a városban. A kérdésben leírt szitu nem azért van mert hogy a "netes kapcsolatok úgyis megszakadnak". Volt már így,és nem értem mi van ilyenkor..:(

2015. máj. 9. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel barátság nincsen két ellenkező nem között, mint ahogy állatoknál sem jellemző, ezért rendszerint a srác akkor nyomul valakire, ha már akar valamit, eleinte nem testiséget, csak később, és ha ezt nem éri el bizonyos időn belül, akkor lekopik.
2015. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De mondom,nem egyszerű találkozni...néha ír olyat amiből úgy tűnik bejönnék neki ha közel laknánk egymáshoz. Ezzel én is így vagyok.

Na mindegy,sosem fogom a fiúk gondolkodását megérteni.

2015. máj. 9. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem az élete egyetlen célja, hogy téged szórakoztasson, az is lehet, hogy saját élete van, sőt, akár más barátai is lehetnek, akár még a valóságban is, nem csak a neten.

Manapság már bármi megtörténhet én mondom neked.

2015. máj. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Ezaz, ahogy #3as írja, hová fajul ez a világ! Valaki nem úgy viselkedik, ahogy azt elvárod? Néha van ideje, néha nincs. Néha van kedve, néha nincs. Nem a személyes bohócod.
2015. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!