Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy nőt megcsaltak már,...

Ha egy nőt megcsaltak már, akkor nem okosabb dolog belemennie ilyesmibe?

Figyelt kérdés

Mármin olyan dologba, ahol garantált, hogy nem éri ez a csalódás. Pl. olyan pasival, aki az ismerkedés elejétől kezdve hordana erényövet, aminek a kulcsa a lánynál lenne. Aztán később, ha mégsem lesz belőle kapcsolat, akkor a lány visszaadja a kulcsot, és el van felejtve a dolog. Ha meg kapcsolat lesz belőle, akkor majd kiderül, hogy marad-e a segédeszköz.


Megcsalt lányok! Ez jó ötlet szerintetek? Miért igen, vagy miért nem?


A sztereotípiákat félre lehet tenni, hogy az ilyen pasi akaratgyenge, papucs, verni kell az ágyban, meg ilyen hülyeségek.



2015. ápr. 12. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki vágyik mások irányítására.
2015. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Inkább csaljon meg, minthogy én őrizgessem az erényöve kulcsait! Pláne az ismerkedés kezdetén, amikor még sok közünk nincs is egymáshoz.

Tudod, régen rossz már az, ha a pasi, aki velem van, csak azért nem kettyinti meg a Gizit a földszint kettőből, mert kulcsra van zárva a farka.

2015. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Értem az iróniát,csak akkor már én inkább a GERINCET ajánlanám sok férfinak.Ha az van,nem kell erényöv.
2015. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Ha már velem van, akkor legyen hűséges amiatt, mert szeret, mert engem akar, ne pedig azért, mert muszáj. Magától kell ezt választania.

Tehát ezt nem látom jó megoldásnak - egyéni vélemény.

2015. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval szerintetek csak az lehet a hátterében, ha egy pasi ilyesmit felajánlana, hogy amúgy fűvel-fával kefélne éjjel-nappal. A dohányosok azt szeretnék, ha bezárna az összes dohánybolt, az alkoholisták azt, hogy illegális legyen az ivás, és halál büntetés járna érte. A bűnözők a halálbüntetés visszaállítása mellett kardoskodnak, a prodtik szeretnék, ha a férfiak otthon ülnének a családjuk mellett, és soha nem jutna eszükbe félrelépni, a politikusok meg azt szeretnék, hogy jó legyen a népnek. Komoly?? Egy szexfüggő szeretné, ha erényövbe zárnák??
2015. ápr. 12. 13:22
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Ha a pasi ezt felajánlaná, akkor először nem hinném el és nevetnék, ha meg rájönnék, hogy komolyan beszél, akkor szép csendben megköszönném a találkozót és nagyon gyorsan elhúznék onnan, mert nem normális...


Az se normális, ha az adott ember azért hűséges a párjához, mert fél, hogy lebukik (mert ondjuk ellenőrizve van stb), tehát nem azért, mert nem AKAR félrelépni...Ez az erényöv ...hát had ne kommentáljam. Azért ennyire ne legyél elkeseredett, hogy már ilyennel akarod magadhoz vonzani a lányokat. Mellesleg ezt is ki lehet játszani bármikor...Elviszed a kulcsot lemásoltatni vagy alapból 2-t rendelsz hozzá, vagy megtanulod kinyitni mással.

2015. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy szexfüggő ne játssza el,hogy normális kapcsolatra vágyik!Vagy adja önmagát,és ismerje be,hogy neki csak kalandok kellenek,vagy nyugodjon le valaki mellett!Bizalmat meg nyilván csak az kap,akin látják,hogy bízni lehet benne.Ennyi...
2015. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én ezt biztos nem akarnám, pedig csaltak már meg nem is egyszer. De nem tetszik a gondolat, ha egy pasi meg akar csalni, és csak az erényöv tartja vissza, akkor inkább csaljon meg a francba, és hagyjuk az egészet. Ne azért legyen hűséges, mert kötelező, hanem mert hűséges akar lenni. A mostani barátomban pl. 100%-osan megbízom erényöv nélkül is, és ez az igazi jó érzés, nem az, hogy csak egy erényöv miatt vagyok nyugodt.
2015. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az erényöv nem a megcsalás ellen van.

Arra jó hogy kontroll alatt tartsd a párod szexualitását.


Egyébként nagyszerű dolog :)

2015. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Egyetértek a kilencedik válaszolóval, valóban nagyszerű eszköz!

A megcsalás ellen is jó, de sokkal jobb, hogy milyen kanos lesz a viselője már pár nap után!


Ha meg csak két-három hetente engeded elélvezni, na az fantasztikus hatást vált ki egy férfiból!

2015. ápr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!