Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Teljesen tanacstalan vagyok,...

Teljesen tanacstalan vagyok, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Irtora tetszik egy lany de nem tudok sehogy sem beszelni vele. Egyszeruen nem talalok semmi elerhetoseget hozza ami van ott irtam neki de semmi valasz. Egy suliba jarunk viszont bennem van a felsz hogy az is lehet hogy azert nem irt mert eleve nem akar meg csak beszelni sem velem. Igy ezek utan nem szivesen probalkoznek nala. Tok tanacstalan vagyok. Meg egy kozossegi oldalt tudok amit rendszeresen latogat meg gondolkodom megkerdezem tole hogy tenyleg ennyire elutasit vagy csak nem hasznalja a tobbit.

Szoval ha van valami hasznos otletetek azt orommel fogadom mert irto jol jonne. Sokan fogjatok mondani hogy menjek oda hozza de sajnos mint mar mondtam ahhoz nincs eleg batorsagom ezek utan...

18/F


2014. márc. 5. 19:04
 1/2 anonim válasza:
Tényleg oda kéne menni hozzá vagy " véletlenül " találkozz vele a városban. Kicsit kémkedj mit szeret vagy valami téma de sztem semmiképpen ne Facebookon ismerkedj meg vele! Mindenképpen élőben!
2014. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos úgyis csak élőben derül ki az igazi szimpátia/vonzalom lehetősége, plusz a csajok is így mérik le, hogy mennyire vagy tökös. Írogathatsz nekik kismillió helyen, ha élőben nem mersz csinálni semmit. Odamész, megpróbálsz beszélgetni veled, ha látod, hogy hanyagol, akkor próbáld meg úgy felfogni, hogy ezek szerint nem is érdemelt volna meg téged, és sosem fogja megtudni, hogy mit vesztett, mivel nem ismert meg téged, így tehát ő járt rosszabbul. Tudom, hogy nehéz, de egy próbát megér, sok sikert.
2014. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!