Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért bőgnek a nők folyton...

Miért bőgnek a nők folyton azon, hogy a férfiakból kiveszett ismerkedés közben a kitartás?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi úgy látja, hogy bejön a csajnak, fixálja, hogy érdemes energiát a nőbe fektetni, mert kölcsönös a szimpátia, akár még több is lehet belőle, így tovább udvarol. Ez tény, pont.


Ha egy férfi úgy látja, hogy nem jön be a csajnak, tárgyiasítják, megbeszélik, egymás tudtára adják, akkor nem udvarol tovább, lekopik, elfelejti a nőt. Ha netán nem beszélik meg konkrétan, akkor a férfi még próbálkozik párszor, majd végleg eltűnik. Ez tény, pont.


Ha egy férfi úgy látja, hogy nem jön be a csajnak (de valójában rohadtul bejön, csak a hülye nők mindig taktikáznak, stratégiáznak, színészkednek, megjátsszák magukat, mímelik a közönyösséget, láthatóan tagadják a kölcsönös rokonszenvet, ezek által tesztelik, hogy mennyire kitartó, mennyire ragaszkodó egy férfi az ismerkedés alatt), akkor a férfi általában szó nélkül lelép és elfelejti ezt a kis mellékvágányt.


DE! Ekkor kezdődik meg a brühühü-brühühü a nők részéről, hogy már megint átverte, kihasználta őket egy férfi (pedig ez nem igaz, csak ugye a nők szeretnek mindent másképp értelmezni), és brühühü-brühühü, minden férfi szеmét, rоhadék, egyik se tud udvarolni, mindegyik férfi feladja.


Csókolom! Ébresztő! Nem kéne taktikázni, és akkor brühühü sincs!


2015. máj. 11. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem is kezd kissé irritálni hogy 10 nőből akinek bejövök 8 biztosan húzza az agyamat,aztán ha megunom és lelépek én leszek aki szivatta őt.Pont egy hete volt egy hasonló szitum már nagyon elegem van ebből,de nem hiszem hogy hirtelen minden nő globálisan megváltozna ilyen téren..tisztelet persze a kivételnek.
2015. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"bőgnek a nők folyton" [forrás?]
2015. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Brühühü-brühühü, te is mindig csak brühühü! Most is te rinyálsz, nem a nők. (Persze ettől még most az egyszer épp egy kicsit egyet értek veled. De csak most az egyszer!)
2015. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Imadom ezt a "kerdest" :)))) 31, F Egyebkent nemreg hallottam vissza egy exemtol hogy o meg "mindig" szerelmes belem, pedig annakidejen 3 honapig udvaroltam neki es egy csokot nem adott volna, aztan leleceltem.
2015. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Mert rettentően érdekesnek hiszik magukat és azt feltételezik, hogy mindenki tülkön ül, hogy megismerhesse őket, aztán puff, nagyot koppannak amikor a környezetük reakciói alapján rájönnek, hogy halálosan érdektelenek és kb. annyira egyediek, mint egy dekk a hamuzóban.
2015. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Interferencia ***** válasza:
Ha te nem lennél, ki kéne találni. :D
2015. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#1: Szintén zenész! Megkaptam már párszor a pofámba, hogy milyen könnyen feladom, meg hogy nem áldozok több időt, energiát egy nőbe. Olyanba egyértelműen nem, akin látom, hogy nem érdeklem. Nem egyszer volt már rá példa, utólag tudtam meg, hogy X-nek meg Y-nak bejöttem. Röhögve legyintettem egyet, és mentem a dolgomra. Csak hát ugye alakulhatott volna másképp is, ha a partner is úgy akarta volna. Úgy akarta, de mégis muszáj volt ármánykodniuk. Hát így jártak!


#4: Én meg pont a fordítottját hallottam. Pár hónapig összejártunk, együtt lógtunk egész nap, ilyesmik, aztán közölte a leányzó, hogy ne próbálkozzak, ebből nem lesz semmi. Utólag - évekkel később - tudtam meg, hogy állítólag full belém volt esve a hülye lány, csak én voltam ugyebár a vak, aki nem vette észre a jeleket. Miféle jeleket, amikor le lettem koptatva? :D

2015. máj. 11. 18:09
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Te vagy a kedven nőgyűlölőm itt Appolyon után.
2015. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
8. te vagy a kedvenc kövér feministám
2015. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Valójában nem mondhatjuk azt, hogy a kérdezőnek abszolút nincs igaza, mert vannak ilyen nők valóban.

De nem mindegyik ilyen.


Összességében ebben nincs semmi új.

2015. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!