Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért türelmetlenek az emberek...

Miért türelmetlenek az emberek manapság ismerkedés terén? Hová veszett az emberekből a kitartás?

Figyelt kérdés
Miért félnek az emberek több energiát, több időt fektetni az ismerkedésbe? Miért fekteti mindenki a felszínességre az ismerkedést?
2014. aug. 3. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mai lányoknak 10perc is elég.
2014. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mert az gyorsabb, az idő pedig pénz

rohanó világban élünk, azért ilyen az emberek többsége (de mint mindig, kivétel most is van)

2014. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, talán mindenki gyorsan akarja elérni a boldogságát. Figyeled a ragozásomat? Boldogságát írtam. A sajátját. Kevesen figyelnek oda a másik vágyaira, gondolataira, érzelmeire.

Másrészről: ne mondd ezt, hogy mindenki. Én hónapok óta beszélgetek valakivel és még mindig nem érez késztetést a találkozóra :(

2014. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem mindenki ilyen,na pontosan aki nem ilyen ők maradnak hoppon,de rendesen...

Nekem lenne türelmem ezekhez,ha lenne olyan akiért megérné.De mivel szóba sem állnak velem a lányok/nők,így aztán teljesen mindegy mit csinálok,vagy milyen vagyok igazából.És igen ez külső kérdése,nem vagyok helyes gyerek,de csúnya sem.

A külsőm átlagos,mellé van egy egyéni stílusom,ez gondolom sok embernek nem tetszik...

2014. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyi időre gondolsz?

Persze nem feltétlenül kell egy hét után összejönni (meg függ attól is, hogy neten leveleztek vagy személyesen találkoztok), de ha hónap(ok)ig kellene várni, az nekem gyanús lenne, hogy a másik fél nem érdeklődik igazán (legalábbis a tapasztalatom ezt mondja).

2014. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na és mégis mire várjanak?? :)
2014. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!