Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy süllyedhettem ilyen...

Hogy süllyedhettem ilyen mélyre? 17/meleg fiú

Figyelt kérdés

17 éves elmúltam, pár hónap múlva betöltöm a 18-at. Jelenleg egy vidéki gimnáziumba járok. A 'történetem' is ehhez köthető. Még ebben a tanévben, szeptemberben megismerkedtem egy 26 éves fiúval az interneten. Ezzel csak egy volt a gond, hogy nagyon is távollakott tőlem. Rengeteget beszéltünk, volt, hogy fél éjszakákat, majd a suliban is egész nap a telefonomon lógtam. Kölcsönösen megkedveltük egymást, váltottunk képeket is, „olyanokat” is. Majd október eleje táján elkezdtek történni velem addig szokatlan dolgok. Itt most konkrétan olyanra gondolok, hogy volt/van egy srác, aki már nagyon feltünően állandóan megnézett, szemeztünk is, egy idő után már kicsit cikis volt, de örültem neki, hogy valakinek feltüntem, illetve ő sem tünt annyira fel az elmúlt két évben, hogy idejár. Lassan kezdtem azt hinni, hogy ezekből a dolgokból lehet több is, így a 26 éves fiúval egyik napról a másikra megszakítottam minden kapcsolatomat, töröltem a facebook profilomat, majd egy újat hoztam létre, amiről első dolgom volt letiltani, nem válaszoltam az emailjeira, majd abbamadt. Közben teltek a suliban a hetek, egyik hónap a másik után, rendszeresen megismétlődtek ezek a 'fura' dolgok, viszont én nem mertem kezdeményezni. A barátaimnak is nemegyszer feltünt, amikor a srác a közelemben volt, hogy megnéz, figyel. Mindig adtak tanácsokat, meg próbáltak realistán gondolkodni, hogy ettől még nem biztos, hogy meleg, ne kockáztassak, mert sokat veszíthetek miatta, hiszen nem is ismerjük annyira, személyesen milyen is ő. Véleményem szerint, ami még az eltelt kb. 7-8 hónap után is ugyanaz: aranyos, kissé visszahúzódó, nem szeret a figyelem középpontjában lenni. Lényegében egy átlagos 16 éves fiú, aki rendszeresen sportol (foci), viszont nem nagyon mozdul ki otthonról. Leginkább az elmúlt 3 hónnap alatt, amikor megint csak megtörténtek a már említett 'fura' dolgok nagyon felzaklatott, hiszen mindig amikor már lemondtam volna róla, akkor csinált olyat, amiről azt hittem, hogy talán lehet még esélyem nála. Jelenleg addig jutottam, hogy saját magamnak okozok fizikai fájdalmat, gondolok itt a vagdosásra, amiket sokszor elég nehéz kimagyarázni már, vagy az önsanyargatásra, éheztetésre, mert nem tudom, miért, de miután megtettem valamelyiket is, jobban érzem magam és mintha csak ez okozna örömet. Kb. így maradtam szinte teljesen egyedül, mert az a srác már nem figyel (vagy nem veszem észre, de szerintem nem), és lehet ez még jobban felzaklat ezek után,mint amikor csinálta, mert teljesen beleszerettem. A barátaim elfordulnak tőlem, mert úgy gondolják ez gyávaság, amit teszek magammal, otthon megint nem tudom senkivel ezeket a dolgokat megbeszélni.

Most jövök rá arra, hogy egy tök klassz fiút csak úgy 'kihajítottam' az ablakon, egy bizonytalan miatt, akibe talán azért is estem bele ez a több mint fél év alatt ennyire, mert minden nap találkozok vele, minden nap ott lenne a lehetőség, hogy végre oda merjek hozzá menni, de nem tettem meg eddig, és lehet már nem is fogom, de azt sem tudom, hogy ez az állapot meddig tartható fenn....

Csak, ha Ő semmit nem vett észre abból, amit csinált, amik történtek, akkor valójában miért csinálhatta?



2015. máj. 12. 21:43
1 2
 11/15 anonim válasza:
66%

Azzal fogom kezdeni amivel muszáj mert utána tudom csak megengedni magam hogy valami megoldást próbáljak adni... mert én ilyen vagyok hogy elmondom mi nem tetszik és aztán azzal utána nem foglalkozok...na, hát a "váltottunk képeket is, „olyanokat” is."- az olyanokra nem lett volna semmi szükség, nem lenne jó ha te lennél itt a következő Amanda Todd módon eltávozó egyén... most a fontos az hogy rájöjj, még előtted van az élet. Engem is átvágtak már, bár én sosem csináltam ilyen képes izékat... és elsőre én is kifordultam magamból de sokmindenre megtanított! Neked is le kell szűrni a tanulságokat amiket le lehet és úgy nekivágni legközelebb mert akkor tényleg sikerülni fog. A kor és távolság adta különbségek miatt tényleg mint egy jó barátra érdemes legfeljebb gondolni egy ilyen kapcsolatra valakivel. Csak ésszel, gondolkodj mielőtt megengeded magadnak hogy érezz és el fogsz kerülni sok felesleges csalódást így!


Szép részletesen leírtad ami történt, szóval ha gondolod még mesélhetsz nekem külön, én meghallgatom (vagyis olvasom)

19/f

2015. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
78%

Iskolas nevu felhasznalonak:


Miert kene el itelni oket ugyan olyanok mint a tobbi ember csak eppen nem lany kell neki. Ha te is lezbi lennel akk teged is jteljenek el? Neked az h esne? Am meg ha normalis valaszt nem tudsz irni akk ne is ulj gepele!!! 22L

2015. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
62%

a!


Először is, ne csinálj hülyeséget... az,hogy egy közelebbi kapcsolat reményében kidobtad a másikat... szemét dolog volt és megérdemelted amit kaptál. De ezt gondolom tudod. Legyél őszinte a sráccal. Írd meg neki mi volt,hogy akkor jöttél rá,hogy nem az az ismeretlen számít hanem ő. Amúgy meg tényleg nehéz levelezés útján hűséges lenni és várni,hogy majd lesz ebből komoly kapcsolat is, de megéri sok esetben. Nem kell elsietned semmit sem. A barátaidat pedig szerezd vissza! Állj fe, legyél őszinte és élj tovább. Írd meg a fiúnak mi volt, őszintén. Mond meg neki, s**gfej voltál... Beszéljétek meg a dolgot. 26 évesen gondolom van annyi élet tapasztalata,hogy ezt a szitut meg tudja veled beszélni. Amúgy ez sem megoldás,hogy csak úgy eltünsz. Arra nem gondolva,hogy a másikat megalázhatod ezze. Jár a másiknak az őszinteség! A srác lehet barátkozni akart veled, vagy csak furának tart és azért bámul vagy közös az izlésetek vagy csak véletlenül mindig feléd bambult el. Az én sulimban is van egy srác az is mindig bámul. Tök fura a dolog, de nem hiszem,hogy akarna valamit.

Hajrá kölyök! Hagyd a pengét, egyszerüen élj és törekedj a boldogságra és becsüld meg a körülötted élőket. Azzal a tettel,hogy önmagadnak ártasz, azzal saját magadat is lebecsülöd és a barátaidban is kárt teszel.

2015. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
Szerezz egy csajt!
2021. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Szobalint12 válasza:
0%
Meleg csak akkor legyél, ha csalódsz a lányokban. Hogyha valaki úgy homoszexuális, hogy nem keseredett, az nem tesz jót az emberi léleknek.
2022. febr. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!