Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, titeket zavarna ha...

Lányok, titeket zavarna ha barátotok telefonjában lenne néhány kép az első szerelméről? (csak az elsőröl, nem a legutóbbi exéről)

Figyelt kérdés
Akivel az első csókja és első szeretkezése volt.
2015. máj. 12. 23:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Őszintén? Hát persze, h zavarna.
2015. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon zavarna. Ezek a képek valószínűleg nem véletlenül maradtak ott, és elfelejtette kitörölni őket... Ha nem zárta le a legelső szerelmét, akkor nincs miről beszélgetni...
2015. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Igen.
2015. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
A nők hiú és féltékeny teremtések, ezért persze, hgy zavarja őket, leginkább azért mert ez sérti az egójukat. pedig semmi rossz nincs benne.
2015. máj. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem azért őrizném meg azokat a képeket, mert nem zártam le, vagy mert vissza szeretném csinálni...hanem mert gyönyörű emlékek, és vele éltem meg életem egyik legszebb időszakát, és ezt képtelen vagyok elfelejteni.

(Persze ez alatt nem azt értem hogy ő lesz a háttérképem, csak 2-3 havonta 1x megnézek és belegondolok hogy milyen is volt akkor.)

2015. máj. 12. 23:19
 6/19 anonim ***** válasza:

Biztos csak véletlenül maradt benne. Nyugodtan töröld a képeket. Tudod mit? lepd meg vele! titokban töröld, aztán meséld el neki hogy törölted, mert mostmár csak te vagy, és örökké, úgyhogy neki nem kell más lányokról kép, de még beszélni se kell más lányokkal, ezért törölted a telefonkönyvéből, de még a facebookjáról is az összeset. Az édesanyját is törölted, mert mostantól te vagy az egyetlen nő az életében

[link]


Viccet félretéve: veled van, vagy az első nőjével? veled. Akkor meg miért zavar téged? Nem álmodozik róla, nem akar visszamenni hozzá, csak egy kellemes emlék. Az a baj hogy a nők egyből fenyegetésnek látják az ilyet. A pasiknak ez nem jelent semmi egyebet mint nosztalgia, emlék, egy tiszteletadás.

2015. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mivel nem nézegetem a barátom telefonját, ezért nagy valószínűséggel nem zavarna, hiszen nem is tudnék róla.
2015. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

6os vagyok: azt hittem te vagy a barátnője ;)

Nincs ezzel semmi baj tesó, én értem, a nők meg nem fogják. Pacsi.

2015. máj. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem zavarna mert en vagyok az elso :D

18/L

2015. máj. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
De kérdező, ezzel az a baj, hogy bármelyik párod azt fogja érezni, ha ez kiderül számára, hogy ő soha nem érhet az első szerelmed nyomába. Életed leggyönyörűbb emléke... és? Nem lehet rá anélkül emlékezni, hogy ennek konkrét fizikai nyomai lennének? Nekem is vannak exeim, mindegyik kapcsolat fantasztikus élmény volt valamiért, mégsem gondolok rájuk és nem nézegetek róluk képeket. Azáltal, hogy képtelen vagy elszakadni az ő emlékétől, eleve kizárod a lehetőségét annak, hogy még jobb élményeid legyenek egy új kapcsolatban. És hidd el, semelyik lány sem élvezi, ha ő a párod és közben tudja, hogy csak második helyen van a szívedben.
2015. máj. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!