Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért szeretnétek szűz lánnyal...

Miért szeretnétek szűz lánnyal szeretkezni?

Figyelt kérdés

Kérlek írd le, hogy miért szeretnél szűz lánnyal szeretkezni és hogy szerinted miért (lenne) jobb? Aki nem szeretne, vagy szerinte nem jobb az kérem ne írjon mert nem ez a kérdés!


Azt is írd le, hogy tapasztalatból ez a véleményed vagy csak reménykedsz, hogy majd ilyen lesz és kiváncsi vagy. Kort is írjatok légyszíves. Köszi!


2010. aug. 7. 14:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
És Te lány létedre szeretkeztél szűz lánnyal? De Te igazából fiú vagy, esetleg egy ostoba lotyó.
2010. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

És Te lány létedre szeretkeztél szűz lánnyal? De Te igazából fiú vagy, esetleg egy ostoba lotyó.


Ezt már felesleges volt beírnod így is világos volt, hogy kisegítőben végeztél kisfiam. Lány létemre:D Hülyébb vagy mint gondoltam. És még találgatsz is te isten barma:DD


Aki nem szeretne, vagy szerinte nem jobb az kérem ne írjon mert nem ez a kérdés!

Látom nem sikerült elolvasnod a kérdést, szóval szóljál a segítődnek akinek bediktálod, hogy mit írjon erre az oldalra, hogy legyen olyan kedves és olvassa fel neked mit írt ki a kérdező.


:DDDD

2010. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szeretnék neki az első lenni.

Én is szűz vagyok, az igazságot megvallva félek egy tapasztalt nőnél, hogy sokat bénázok. Persze ezt előre nem lehet tudni, hogy akibe beleszeretek, szűz-e vagy sem.

Egy biztos, mindkét esetben igyekezni fogok, hogy jó legyen neki. A tapasztaltnál azért, hogy hasonlóan jól érezze magát velem is, a szűznél pedig azért, mert több gyengédséget, figyelmességet igényel.

2010. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A lelkednek jo,érzelmileg megtisztelőnek tartod hogy neked adta.Én már 2őt kaptam.Ha csak a szexet nézzük,akkor szar.A csaj béna,nyavajog,fáj neki stb.Egy szüz csaj nem, ugy ül be a répába mint egy tapasztalt,hogy csüccs és bent van a farok.Türelemjáték,főleg ha azt is nézed hogy a csajnak is emlékezetes legyen.
2010. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!