Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért szeretnétek szűz lánnyal...

Miért szeretnétek szűz lánnyal szeretkezni?

Figyelt kérdés

Kérlek írd le, hogy miért szeretnél szűz lánnyal szeretkezni és hogy szerinted miért (lenne) jobb? Aki nem szeretne, vagy szerinte nem jobb az kérem ne írjon mert nem ez a kérdés!


Azt is írd le, hogy tapasztalatból ez a véleményed vagy csak reménykedsz, hogy majd ilyen lesz és kiváncsi vagy. Kort is írjatok légyszíves. Köszi!


2010. aug. 7. 14:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

Bármelyik lánytól megkérdezheted nyugodtan, hogy kivel feküdt le elsőnek( ha nem ribi és csak egy gyors numera volt a bokorban )akkor tudni fogja a srác teljes nevét.

25 évesen, 50 évesen és 100 évesen is.

Ez TÉNY.

2010. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
51%
76%-os azért ennyire ne szállj el magadtól. Nyilván az az első és legfontosabb férfi az életében, akivel évtizedeken át együtt maradt, családot alapított és szerelmes volt belé. Most attól, mert mondjuk 16 évesen lefekszik az általa nagy szerelemnek vélt sráccal, még nem azt jelenti, hogy annál nem lesz nagyobb szerelem. Max azt, hogy akkor, gyerekként nem volt annál nagyobb, ezért megtette vele. Lehet, hogy nem felejt el, de azért egy 20 év után már nem hiszem, hogy az élne a tudatában a legfontosabb eseményként.
2010. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
43%

Nem arról van szó, hogy elszállok magamtól, mert nincs is mire, egyrészt válaszoltam a kérdésre, másrészt 20 év házasság ide 20 év házasság oda akkor sem lehet nem megtörténté tenni és tény, hogy nem a imádott férje nevét fogja majd mondani ha megkérdezik kivel vesztette el.

Ezen pedig senki nem tud változtatni.


Remélem lány vagy és nem fiú, mert fiúként honnan tudod?


Mellesleg: Kérlek írd le, hogy miért szeretnél szűz lánnyal szeretkezni és hogy szerinted miért (lenne) jobb? Aki nem szeretne, vagy szerinte nem jobb az kérem ne írjon mert nem ez a kérdés!


Na további szép napot!

2010. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Te tuti fiú vagy:D

Kisfiam azért mert nem voltál szűz lánnyal és ezzel nyugtatod magad még az nem lesz igaz.

Elnézésedet kérem, amennyiben nő vagy több éve házas, de ha nem akkor ne oszd az észt.

2010. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én szerettem volna a szüzességemet egy szűz lánnyal elveszteni, leginkább romantikus okokból, de nem jött össze :(
2010. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
63%

Hallod 76%-os. Nehogy azt hidd, hogy egy felnőttnek olyan fontos a gyerekszerelme. Tételezzük fel, hogy ha valaki 18 éves kora előtt veszti el. Ez mindenképpen csak gyerekszerelem. Semmi több. Nem kell a dajka mese a 98 éves nagymamival, köszönöm, elmúltam 18.


De egy pillanatra felteszem ,higy igazad van (de csak egy gondolat erejéig, mert hatalmas baromságokat llítasz). Egy lány egszer szűz. Szerinted az egyszeri alkalmas prücsskölés többet ér, mint akivel leéli az életét, akinek kitárulkozik szexuálisan az évek, évtizedek során? Te nem vagy több, mint egy gyerek. Remélem nem vagy még 18 éves, mert ha igen, akkor valóban szánalmas vagy. Egyéb esetben csak gyerek.

2010. aug. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

72% Mivel nem vagy lány így kit érdekel a véleményed?


üdv:76%

2010. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Miért Te lány vagy? Akkor meg kit érdekel a véleményed? Nem te szeretkezel a szűz lányokkal. (Javaslom a nagy pofa helyett olvass inkább és értelmezd a kérdést.)
2010. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Kérlek írd le, hogy miért szeretnél szűz lánnyal szeretkezni és hogy szerinted miért (lenne) jobb? Aki nem szeretne, vagy szerinte nem jobb az kérem ne írjon mert nem ez a kérdés!

Én olvasta, értelmeztem válaszoltam ellenben veled.


Amúgy nem kell felháborodni az igazságon kisfiam, mert a barátnődnek mindig is fontosabb lesz az első mint te:D


Amúgy te nem válaszoltál a kérdésre. Ja okoska kérdezd meg akármelyik nőt, hogy emlékszik e ki volt az első.

Emlékezni fog. Ja hogy te sose voltál szűz lánnyal...másodiknak is leni kell:DDDD valakinek:DDDD


A kérdést pedig olvasgasd, mert látom probléma van a szövegértéssel.

2010. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Miért Te lány vagy? Akkor meg kit érdekel a véleményed? Nem te szeretkezel a szűz lányokkal. (Javaslom a nagy pofa helyett olvass inkább és értelmezd a kérdést.)


Te gyépés vagy? Először is nem tudtad felfogni mit kérdeztek, nem válaszoltál rá és ilyet kérdezel?


Végül is hülyének is kell lenni valakinek:DD


Aki nem szeretne, vagy szerinte nem jobb az kérem ne írjon mert nem ez a kérdés! --ezt most szépen olvasgasd és ha eljutott az agyadig akkor gondolkozz!!

2010. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!