Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért fájt amikor (először)...

Miért fájt amikor (először) próbálkoztunk?

Figyelt kérdés
Nemrég a barátommal próbálkoztunk... tudja, h. szűz vagyok és nagyon gyengéd volt, nem sietett meg semmi, de amikor belém akart hatolni hihetetlenül fájt. Tudtam, h. fájni fog, mert ez általában a szüzesség velejárója, de nem gondoltam, h. ennyire... Nem volt bennem félelem (max egy nagyon pici, de az tuti nem gátolt minket) még izgulni se izgultam mert bízom benne, de valamiért nagyon fájt... Mit csináljak, hogy valamennyire csökkenthessem a fájdalmat? Köszi a Normális válaszokat előre is!
2010. aug. 20. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
próbálj meg meleg vizes törölközőt a hasadra tenni.. attól lehet kicsit ellazulnak az izmok meg érted :D nekünk ez segített _D
2010. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
lehet, hogy nem voltál elég nedves. használjatok sikosítót, és akkor nem lesz gáz, mert minnél nedvesebb vagy, annál kevésbé fáj. :)
2010. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

O.o Jézusom:S Én is 7végén akarom barátommal az elsőt.

De most beparáztam:S Én is szűz vagyok még és nagyon félek, hogy fájni fog:S

Amugy sztem egyénfüggő. Ha előtte nem újjazott meg téged, vagy ilyesmi akkor érthető hogy ennyire fáj. Mert akkor picit sem tágultál még.

Esetleg előtte próbálja meg feltolni a mutatóujját stb.

De lehet, hogy nem voltál elég nedves, vagy neked ennyire fáj. Nyugi majd jobb lesz!!!:)

Amugy én nagyon félek, bár barátomnak elég nagy a keze az újja hosszú és picit vastag is:D és amikor újjaz mégsem fáj, van hogy annyira nedves vagyok hogy a középső ujját sem érzem:)

Hát sok sikert neked sorstárs.

2010. aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
amikor behatol, ne arra gondolj ,h most ez mennyire fog fájni, mert akkor tényleg fog.. csak lazulj el teljesen és koncentrálj a barátodra.
2010. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is iszonyatosan fájt! Elzsibband a lábam, kezem. Még utánna pár alkalommal fájt, de aztán rohadtjó lett:D

Ezt a pár alkalmat bírd ki!!:)

Amúgy én sem gondoltam h ennyire fájni fog, és engem ujjazott előtte és az nem fájt.

2010. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Na akkor jól begyültünk, mer tén meg ma fogok elveszíteni mégsem félek kicsit sem.:D

Inkább a várakozás izgalma tölt el.:D

Összeolvastam itt már mindent, hogy volta kinek nagyon fájt, volt akinek egyáltalán nem, volt aki vérzett, volt aki nem.:D Hát én bízok abban hogy nem lesz semmi. Szóval itt mindenki sok szerencsét a hétvégéhez!:D

2010. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

09:43as vagyok

Szüzek Klubja:D Tényleg jól összegyültünk:P

Szerintem mi nem ma fogjuk csinálni, mert nemhiszem hogy tudunk venni gumit, mivel nemtudom melyik gyógyszertár ügyeletes. Max majd holnap éjjel:P

Mindenkinek sok sikert!;)

2010. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
vegyetek benzinkuton! és remélem élvezni fogod:)
2010. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
na csajok nektek összejött valami?:D
2010. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én vagyok a Szüzek klubja irós:D

Hát tegnap nagyon ráparáztunk... de kaptunk gumit:P Ma estére teljesen le akarunk lazulni...:) és már rajta vagyunk mindketten.

Én ma elégitettem ki a barátomat először orálisan. Ez volt életem első orális szexe pasinak:) Élveztem,pedig úgy undorodtam az elején, de szivesen csináltam neki:) Bár először gyümölcsös óvszerrel csináltam...:)

Nektek valami???:D

2010. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!