Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért fájt amikor (először)...

Miért fájt amikor (először) próbálkoztunk?

Figyelt kérdés
Nemrég a barátommal próbálkoztunk... tudja, h. szűz vagyok és nagyon gyengéd volt, nem sietett meg semmi, de amikor belém akart hatolni hihetetlenül fájt. Tudtam, h. fájni fog, mert ez általában a szüzesség velejárója, de nem gondoltam, h. ennyire... Nem volt bennem félelem (max egy nagyon pici, de az tuti nem gátolt minket) még izgulni se izgultam mert bízom benne, de valamiért nagyon fájt... Mit csináljak, hogy valamennyire csökkenthessem a fájdalmat? Köszi a Normális válaszokat előre is!
2010. aug. 20. 09:35
1 2
 11/13 anonim válasza:
Az orális sexet minek gumival??? Mmint mjegértem ha vki nem szeretné h rá vagy a szájába élvezzenek,de ennok olyan feelingje lehet mint ha egy qrvával lennék.
2010. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia, ugyanaz vagyok.:D

hát mi lefeküdtünk, mindketetn szüzek voltunk, szal aranyosan bénáztunk, majd a kövi lesz az igai, bár jó volt ez is..:D

Szájjal én már régebb óta csinálom neki, szóval ez nem volt újdonság..:D Bár a guminak rossz íze van..:D

2010. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi minden kommentet, jó érzés olvasni, hogy vannak akik hasonló cipőben járnak, mint én. :) Amúgy elég jól elvoltunk előtte, az ujjánál semmi kellemetlent nem érzek a mai napig sem, éppen ezért lepődtem meg amikor tényleg próbálkoztunk.... De bízom benne és tudom, hogy ha az első kicsit fájdalmasabb is lesz a többi már felé majd a "Mennyországgal"... Egyébként én is undorodtam picit még a gondolatától is, hogy orálisan kielégítsem, de aztán valami elkapott és élveztem a "kínzást"... :P Szóval még várunk picit A dologgal aztán meglátjuk... Azért köszi minden választ és kérek tapasztalatokat tőletek ha már megvolt, hogy mennyire volt rossz vagy épp jó az együttlétetek... :P
2010. aug. 28. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!