Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Eddig még soha nem feküdtem...

Eddig még soha nem feküdtem le pasival,még olyan komoly kapcsim se volt,csak max petting. Hogy győzhetném le félelmemet vagy nem is tudom, ha a köv. a szitu?

Figyelt kérdés
Eddig még soha nem feküdtem le pasival,még olyan komoly kapcsim se volt,csak max petting.Tegnap voltam 1 szorakozohelyen "összejöttem" 1 sraccal,tancoltunk,csok stb.aztan kimentünk a kocsijaba.Volt petting meg minden,szinte hajszalon mulott,hogy belemhatoljon a nemi szervevel,de nem engedtem.És ez már előtte többször is igy volt,de szerintem attol felek mindig,hogy csak szexre kellek vagy nemtudom :( légyszi adjatok tanacsot vagy valami...köszi /20 éves csaj/
2008. dec. 27. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha megakarsz bízni a pasiban, hogy tényleg nem csak a szexre kellesz neki, akkor tedd próbára. Nem az első adandó alkalommal elmenni vele. Kicsit küzdjön érted. Ha már legalább egy hétig teper utánad, akkor valamit komolyan akar.

De aki komoly kapcsolatot akar, az nem olyannal, akit első este már ki tud vinni a kocsijába....

2008. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jah értem,köxi,csak ugy gondoltam,hogy már tul kéne lenni az első eseten,de nem sikerült...az igaz,hogy csak az akar komolyan valamit,aki nem rögtön az első alkalommal a szexre törekedik
2008. dec. 27. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ácsi! Mi az hogy túl kéne lenni rajta? Nem lehet csak úgy durr bele szexelni valakivel mert még szűz vagy 20 évesen! Azt érezni kell, hogy mikor van itt az ideje! Amúgy meg ha nem bízol a pasikban soha nem lesz normális párkapcsolatod és mindenkinek csak egyéjszakára kellesz majd!
2008. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

(Első válasz írója vok)


Valóban, inkább becsüld, amid van, általában ez nem hátrány. Megértem, hogy már ki akarod próbálni, de jobb olyannak adni, aki ezt meg is érdemli.

(am 22/f)



http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1211..

2008. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ne elveszíteni akard a szüzességed , hanem keress egy olyan pasit, aki megérdemli, hogy neki add oda magad először! És ez alatt nem azt értem, hogy keresel egy rendes srácot akivel megdugatod magad, hanem, hogy párkapcsolatban, a teljes bizalom után szeretkezel a sráccal...ennek így értelme...és így érzed át minden szépségét...Remélem segítettem:)
2008. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne csodálkozz, ha csak szexet akarnak tőled, ha rögtön az 1. találkán pettingeltek! Nyilvánvalóan az a benyomás alakul ki a fiúkban rólad, hogy mehetnek az egy éjszakás kalandok...

Sajnálom, hogy szinte cikinek érzed, hogy 20 évesen szűz vagy...

Ha meg akarsz bizonyosodni róla, hogy nem csak a szexre kellesz, felejtsd el a pettinget az 1. napon. A szexszel meg várj akár hónapokat is. Ha annyit vár rád a fiú, előreláthatólag nem csak szexre kellesz majd és valóban szeret téged. Aki meg nem tud várni, annak meg valóban csak arra kellenél.

2008. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ!!!
2008. dec. 27. 20:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen azonos a sztorim...én is 20 vagyok,több kapcsolatom is volt!a leghosszabb 7,5 hónapos de ott is csak peting volt akkor még fiatal voltam(16) most meg ha van is kapcsi nemérzem azt ami kéne hozzá h megtegyem!! Többször is majdnem..de ahhoz többre vágyom h szeressenek,s ami fontosabb h én érezzem,h vele szeretném!! Szóval nálam mmeg az a fontos h én érezzem....s ami a legrosszabb h én nem érzem h feltétlen sietnem kéne,s vmiért egy olyan fiút szeretnék akibel együtt tanulhatók! De akik járni akarnak velem mind tapasztalatak!:( De nagyon édesek..s hozzáteszem sztem rólam még szüleim,meg mindenki azt hiszi már rég elvesztettem,pedig hát......Hát sztem is ha azt aakrod h ne csak szexre akkor ne add magad olyan könnyen még petinngre sem!! majd elveszítjük mi is egyszer nyugi...:) :D
2008. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!