Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akkor most én is ribanc...

Akkor most én is ribanc lennék? :O többi lent

Figyelt kérdés

Ha egy lány elveszti a szüzességét 14 évesen akkor az ribanc..

Én is 14 voltam 6 hónap után lefeküdtem a barátommal.

Most 16 vagyok azóta is együtt vagyunk és szeretjük egymást.

Akkor most én is ribanc lennék?


2010. dec. 5. 21:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Te annak érzed magad? -Nem? -akkor nem vagy az.
2010. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem...sőt...

Gratulálok neked, és a barátodnak is, hogy ilyen lányra talált.

Sok boldogságot nektek:)

2010. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem, ha mondjuk két hét járás alatt történt volna a dolog, akkor talán, de igazából mindenkinek maga dolga, hogy mikor, szóval elvileg senki sem ribanc... :)
2010. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

jahj ezen én is sokat gonodlkodtam, én 13 votlam mikor fél év után lefeküdtem az akkori párommal, és 5 évig együtt voltunk.

mindenki azzal jött hogy jha de sokáig együtt voltatok... namost kérem, ezt akkor még nem tudtam! elképzelhető lett volna hogy megdug és otthagy, akkor pedig én lettem volna a nagy ribanc...

szval ennyit erről. egyébként nekem sajátos világnézetem van a ribancokról, nem, ezt nem tartom annak.

2010. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
megmagyaráznám a ribanc szot mert bár fiu vagyok mégis illetnek ezzel a jelzövel: ezt a szot azok az irigykedö,bénák használják akik olyanok szeretnének lenni mint te csak ugyebár emberi természet nem fogja azt mondani hogy én is ilyen akarok lenin inkább szid...a szüzesség elvesztése mindenkinek a saját "problémája" nem lesz senki ribanc attol hogy mikor hogyan veszti el a szüzességét... had döntse el ezt a személy
2010. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem ribancság kérdése, egyszerűen ilyen korban általában egyik tini sem fogja fel a következményeket. Szexelni elméletileg akkor kéne, ha a következményeket is vállalni tudja az ember, ezért FELNŐTTEK és nem gyerekek dolga. Most ha neked 14 évesen még védekezés mellett is becsúszna egy gyerek, akkor mit csinálsz? Mész abortuszra 14 évesen? Az ám a dicséretes! De persze ez senkivel nem történhet meg, ez is csak olyan dolog, ami csak az ismerősünk ismerősének a szomszédjával esik meg... Másik: ilyen korban nem az az általános, hogy hosszútávú kapcsolatok születnek, ezért is felelőtlenség. Az ide érkező kérdésekből meg kitűnik: az emberek java része sem írni, sem normálisan fogalmazni nem tud, de a bölcsességet osztják keményen, mert ők bizony szexelnek és már nagyfiúk, nagylányok...

Visszatérve: igenis jellemezhetjük bizonyos fokú könnyűvérűséggel azt, aki képtelen kivárni, és már rögtön, ahogy "testileg érett" belecsap a lecsóba, nem törődik semmi mással.

2010. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem ribanc valaki, ha 14 évesen veszti el a szüzességét. Más kérdés, hogy különböző okok miatt korai, de amit te csináltál/csinálsz, az nem ribancság.
2010. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
21:52 te a most a szívemből szóltál...
2010. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nos nem nem vagy ribanc,mert azért egy több hónapos (remélhetőleg éves is lesz :))kapcsolatban vesztetted el, de a következményeivel is számolj!

Szóval

l ribanc nem vagy,de bizonyos szemszögből felelőtlen igen.

2010. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mint írtad, Te szerelemből tetted. Tehát nem vagy ribanc, de sajnos sok kortársad és a fiatalabb lányok is csak azért akarják elveszíteni a szüzességüket, mert már cikinek érzik, hogy gyerekkorban még szüzek.
2010. dec. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!