Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis ribanc lennék? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis ribanc lennék? Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Van barátom, de ha buliban vagyok, nem nagyon bírom megállni, hogy pasizzak. Képes vagyok egy buliban több idegennel is smárolni, és élvezem, sőt, keresem a figyelmet. Ha buliban nem akar felszedni senki, már szarul vagyok. Most van barátom, szóval nem csinálom ezeket, de bazinagy a késztetés. Mindenkivel flörtölök, ott pasizok, ahol tudok. Nem tudom, miért van ez. (de még szűz vagyok)
2009. máj. 6. 19:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha be is látod, hogy az vagy és nem is akarsz ilyen lenni gondolom nem vagy az főleg, hogy szűz is vagy :)

Gondolom (remélem) nem öltözködsz ribancosan sem, szerintem (személyes vélemény) nem vagy az, ha jó csaj lennék én is szeretnék úgy is flörtölni, ha van barátom, de sajnos nincsenek olyan adottságaim :P :S

Próbáld visszafogni magad, ha van barátod max. flört, de csók tapi ne nagyon kerüljön szóba, ha nincs barátod akkor se kéne, smárolni többel, mert ha máso kfülébe jut vagy meglátják hát.. Nekik a véleményük.. :S

2009. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%

A pasid tud erről?

És a pasik akikkel smároltál, azoknak volt bnőjük?

Csak mert az egyik ismerősőm volt ilyen a kollégiumban. Volt pasija, és mindenkivel leállt flörtölni, pont úgy ahogy te. A kollégiumban már az összes csaj ott tartott, hogy ki nyírják ezt a csaj ismerősőmet. Ki utálták onnan.

Egyébként meg a hormonok irányítanak, de legalább megpróblász józan ésszel ellenállni. Meghát szeretsz a pasik körében a figyelem központjában lenni. Csak előfordulhat, hogy ez a kapcsolatodat tönkre teszi.

De ameddig tudsz, állj ellen az ilyen fajta késztetésnek. Csak akarat kérdése.

2009. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Háát, az öltözködést illetően, nem ribancosan, de szeretek szexin öltözködni. A ribancot kihozzák belőlem a fiúk is, mert nem bírok nemet mondnai! :/ Persze most, hogy van barátom, nagy nehezen mégis sikerül, de volt már, hogy elvesztettem a fejem! :S
2009. máj. 6. 19:19
 4/39 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez kamu, túl intelligensen fogalmaz :D
2009. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Nem! Sose kezdenék ki olyan pasival, akinek bnője van! Ez bunkóság és szemétség! Az már más, ha ők kezdenek ki vele, és én nem tudok a bnőjükről!
2009. máj. 6. 19:20
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem kamu! Bár az lenne..
2009. máj. 6. 19:20
 7/39 anonim ***** válasza:
92%
az a keredes, ribanc vagy e, IGEN.
2009. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy? És mi az, hogy szexibben? Miniszoknya és tűsarkú?
2009. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen lányokra mondjuk mi fiúk,hogy szűz k*rva.Probálj meg ezzel leállni,mert ha híred megy mindenki csak egy menetre akar majd.Nem egy ilyen lánnyal szeretünk hosszútávon gondolkodni..
2009. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

15.

És nem! Hanem feszes farmer, vagy minimum olyan, amelyik kiemeli a fenekem, és rövid, feszes topp, vagy póló,meg smink is! Magassarkút nem hordok!

2009. máj. 6. 19:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!