Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt ribanc lennék?

Figyelt kérdés

Tehát.3 hete megvolt életem első csókolózása.Egy olyan fiúval,akivel már előtte jó sokat beszélgettem,bejöttünk egymásnak,így találkoztunk..Erdős részre mentünk,mert nem akartuk hogy bárki is meglásson minket együtt,de már a tali előtt megbeszéltük hogy fogunk csókolózni,megmutatja hogy hogy kell.Tehát találkoztunk,majd leültünk a földre..Ott a fiú kb 2 óráig próbálkozott,mert én nagyon féltem..minden "pózban"próbált megcsókolni kisebb-nagyobb sikerrel.Aztán amikor már melegettünk befelé nagyon elkezdett tapizni,pólóm alá benyúlt,ott a mellemet fogdosta,és a nadrágon keresztül simogatott "ott".A póló alá nyúlást engedtem,de viszont hogy oda le nyúljáljon nem..de azért többször megpróbálta de mindig elvettem a kezét..De az a hiba,hogy közbe volt neki barátnője,de azt mondta hogy nem sokáig lesz..szóval végülis megcsalta a barátnőjét velem:S De azóta is együtt vannak,és nem is keresett...

(Amúgy teljesen máshogy képzeltem el az első csókot,azt hittem az első igazi pasimmal lesz,akit SZERETEK de sajnos nem így történt) :S


2011. szept. 15. 20:48
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
98%
Sajnálattal kell közölnöm hogy az vagy :)
2011. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 Walk With Me ***** válasza:
100%
Miért mész bele ilyenekbe, ha van közben barátnője?
2011. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
78%
2011. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Azért,mert azt mondta hogy szakítani fog vele!
2011. szept. 15. 20:52
 5/56 anonim ***** válasza:
92%
Hogy te mekkora egy ribanc vagy!!!
2011. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
De nem feküdtünk le..akkor is?
2011. szept. 15. 20:54
 7/56 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta nem sokáig lesz barátnője?XD Őszínte csávó:) Ő csak megakar dugni téged!!!!
2011. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
88%
Hát elég bunkó ez a pasi! Csak meg akart húzni,idióta 1 féreg.
2011. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
79%
Ja és ha hiszel neki akkor nem csak ribanc vagy hanem hülye ribancXD
2011. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
79%

Azt írtad, hogy megcsalta veled a barátnőjét.


Sajnos csak azt akarta tőled.

De ettől még nem vagy ribanc.

Ettől csak kihasznált csaj lettél.

2011. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!