Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmmel pettingig...

A barátnőmmel pettingig jutottunk, ő 13/L én 14/F vagyok, nagyon jó volt, csak sajnos egy hónapra rá szakítottunk, szerintetek ez helyes volt? (azóta is szerelmes vagyok)

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 14:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
volt már felvilágosító órátok?xD ja..és meddig voltatok összesen együtt?:D Szerintem a lány inkább még babázzon te meg kisautózz.:D:D Én ennyi idősen még a barátnőimmel a fiukón röhögtünk és azon panaszkodtak egyesek,hogy még nem nő a mellükxD Miért nem basztad meg rögtön?xD tudod egyáltalán hova kell berakni?xD És mit értesz a petting alatt?xd
2011. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Irigykedünk? Ja tényleg, mi még mind szüzek vagyunk és puncit meg kuksit is csak katalógusban láttunk eddig.
2011. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%
Tudnod kell, hogy 14 év alattival szemben minden szexuális cselekmény bűncselekmény. Csatlakozom az előttem szólókhoz, ráérsz még. Ha felnőttesdit akarsz játszani, akkor kérdezd meg apádat, hogy mit segíthetsz neki.
2011. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
azt mondja irigykedünkxDD majd te irigykedsz.. mikor a barátnőd nem élvez el szex alatt jó pár hónap évig.. mikor nekem 1 alkalommal 3-4szer is;) kis p*cs
2011. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Azért gondolkozzatok már egy kicsit, Tisztelt VÁlaszadók :DD


Egy az, hogy a mai világban 13 évesen sokkal inkább belevetik magukat a csajok. Sőt, had ne kelljen példával is élnem..


A lényeg az, hogy nagyon szép az, hogy pettingeltetek, de erről ennyit,ha már szakítottatok. Ha te szakítottál hülye vagy, ha ő, akkor meg felejtsd el! Nem kell egyből a szexre gondolni... Ez szerintem teljesen egészséges.. mondjuk ha elég felkészültek vagytok és agyilag érettek.

2011. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
:O én 13 évesen szétrugdostam a fiuk bokáját ha a közelembe jöttek.. Mondjuk én már semmin nem lepődök meg. Inkább petingeljetek mint hogy a naívságotok miatt legyen egy kis csaj 13 évesen terhes. Mert ugye szinte ez már átlagos lesz..-.-
2011. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nem,nagyon nem volt helyes,de nem az hogy szakítottatok,hanem azért amit csináltatok.Jesszus hiszen még gyerekek vagytok.Hidd el itt senki nem irigykedik,szerinted mit irigyelne egy felnőtt két gyerektől?Azt hiszem a válaszolók közül mindenkinek több tapasztalata van ilyen téren mint nektek,hiszen még azt sem tudjátok igazából mi is az a szex.És hidd el,amit most érzel,az csak diákszerelem,majd ha felnősz,megtudod mik is az érzelmek igazából.Annyi lány lesz még az életedben...Most bárki bármit mond,makacsul ragaszkodni fogsz a véleményedhez,de mindent másképp fogsz látni majd ha felnősz,akkor majd megérted azokat a válaszokat amiket kaptál.
2011. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

JÉZUSOM.. mire irigykedjünk..te normális vagy???? :O

hát gondolkozz már :) 13.. 14.. -.-" istenem..

2011. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Helyes-e? Az egész úgy gáz, ahogy van! A feltett kérdés minden szava helytelen! 14 éves GYEREK vagy! Gondolkodni kellene először megtanulni!
2011. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!