Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondják a mai nemzedékre...

Miért mondják a mai nemzedékre hogy olyan nagyon erkölcstelenek és hogy a mai fiatalok túl korán veszítik el a szüzességüket, amikor régen is ez volt csak nem beszéltek róla?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 17:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

Régen nem volt divat a házasság előtti együttélés. Voltak ugyan ilyenek is,de kevesen és elítélték őket is. Ahogy azokat is,akik csak úgy együtt éltek "vadházasságban" Házasságon kívül született gyereket és az anyját is elítélték. Sőt,még a törvény előtt is hátrányos helyzetben voltak ezek a gyerekek. Nem volt több házasságon kívül született gyerek,mint ma. Az 50-es évek előtt nem voltak fogamzásgátló szerek,sem abortusz!

Igaz,hogy a lányok korábban mentek férjhez. De akkor már ők is dolgoztak,vagy a férjük eltudta tartani a családját.

Csak ma szokás azt állítani,hogy régen is ilyen szabados erkölcsűek voltak az emberek. Ma minden a szexről szól. Aki nem követi a divatot,azt hülyének nézik. A fiatalok pedig mennek a divat után.

2011. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Egy felmérés szerint a 13-14 éves fiatalokból ma már nagyon sokan túl vannak az első nemi aktusukon. No comment...ide fajult a társadalmunk.
2011. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem akarok romázni, mert vanna ott is értlmesek, de például a suliban, nem hiszem, hogy jó hatással vannak a többi gyerekre ők sem. Nem hiszem, hogy a bőre miatt utálni kellene a romát vagy bármi, mivel ember. De ha nem úgy viselkedik, ahogy az iskolában kell, nem kivételezni kell vele, nem kellene hagyni, hogy a tanárok féljenek, hanem büntetni, mint a másik gyereket, ha meg roszabb, akkor még jobban. Lehet mondani, hogy a büntetés rossz módszer. Nem fenyítésre gondoltam, de inkább vas fegyelem, mint az, hogy mindent lehet.
2011. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%

Itt valami fogalomzavar van.


Romeo: 17 éves

Julia: 15 éves


Jókai egyik müvében a negative szereplönek volt egy 14 és egy 16 éves szeretöje.


Evita 15 évesen már szeretö volt


Siman elkezdték a szexuális életet akkor is tini korban csak hallgattak róla. A mai fiatalok semmivel sem kezdik korábban a szexuális életet mint a korábbi generaciók. Akkor erröl inkabb többet hallgattak most meg kicsit többet hozzátesznek a dologhoz. Én mindig azon röhögtem amikor kihozták, hogy a fiúk a lányoknál 1.5 évvel korábban kezdik a szexet. Ez ugye statisztikai érték. Ciki lenne, ha felméréskor a padtárs meglátna, hogy a szüz kategoriába teszi a delikvens az X-et. Azt ugye senki sem gomdolja, hogy egy átlag statisztikai érték lány elsö alkalommal nálánal majd 2 évvel fiatalabb átlag statisztikai érték fiuval fekszik le!

2011. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%
Itt iknább az a fő probléma mondom, hogy ha valaki nem dug össze-vissza, az most már szánalmas, nyomorék, alsóbbrendű egyesek szemében. Itt menő, aki hülye, mint a segg és bunkó.
2011. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Stréber g..ci az összes jó tanuló, mert a szopás az Isten:S

Szánalom.

2011. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Sok egoista, puta, naív pöccsel vagyunk körülvéve:S

Komolyan mondom, hogy egy fejlődő országban értelmesebbek az emberek többsége.

2011. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
56%
Tévedésben élsz! 15-20 éve azért még egy 17-18 éves lány simán szűz volt, ma meg a 13-14 évesek között ilyet nem találsz. Ráadásul azt hiszik, ha lesz.pják a pasit vagy hagyják hogy se.ggbe d.ugják őket, az nem szex - pedig de, csak hagyományos d.ugás nélkül, és ettől még ordas nagy k.rvák!
2011. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy régen is ez volt. én még fiatal vagyok így nem tudom mi volt 20-30-40 évvel ezelőtt. de azt tudom, hogy 10 évvel ezelőtt nem az volt mint amit most lehet látni a neten illetve hallani, hogy ma mit csinálnak a tizenévesek. nem hiszem, hogy régen a 14 éves lányok fürdőruhás esetleg mégdurvább képeket csináltak magukról és küldözgették egymásnak, tették ki a netre stb..
2011. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
95%

20 évvel ezelőtt voltam tinédzser. :)


Nos akkoriban a kilencvenes évek elején...13-14 évesen még fogócskáztunk, meg babáztunk, hintáztunk stb. Eszünkben sem volt a szex. Hisz még gyerek könyörgöm!


16-17 évesen az összes osztálytársam (lányok közül de 2 kivételével a fiúk is a nyakam teszem rá)és akiket ismertem évfolyamtársam is mind szüzek voltak. Persze akkor már minket is érdekelt a téma, vihogva képzelegtünk barátnők, hogy milyen lenne stb stb. De hogy meg is tegyük? Már egy lopott csók is nagy szó volt.



Volt egy csaj, na ő 16 évesen veszítette el egy diszkóban 2 fiúval volt egyszerre. Hát nem mondom jól kezdte. Azt a lányt utána mindenki kerülte, mint a pestisest. Az idősebb fiúk meg húzták egymás után. De az értelmesebbje inkább átment a folyosó túlsó végére nehogy hírbe hozzák vele.


Na ennyit a 20 évvel ezelőtti erkölcsről :) Nem mondom, hogy ez általános, de elég sok ismerősöm volt és bizony mind elmúltunk 18-19-20 évesek, mire az első aktus megtörtént :)


A régi időkre meg már írták. A lányok baromi korán férjhez mentek, mert akkor nagyobb volt a halandóság is. Korai férjhez menés, korai szex, korai halálozás. Nem hiszem, hogy szívesen éltem volna akkoriban sorba szülni a gyerekeket (nem volt fogamzásgátlás) jött a háború, aztán földeken dolgozni látástól vakulásig, és a rahedli kölyköt ellátni még mellette. Ebbe rokkantak bele az asszonyok régen.

2011. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!