Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megijedtem anyum reakciójától....

Megijedtem anyum reakciójától. Vélemény? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval 14 és vagyok és anyuval beszélgetünk a szexről. (4 hónapja van barátom) és azt mondta ,hogy szóljak ha eljutunk a szexig mert akkor elmegyünk tablettát íratni! és,hogy neki nyugodtan elmondhatok mindig mindent! hát..nem kicsit lepődtem meg:O

szerintetek normális ez a reakció?? ez olyan mintha ezt mondaná : "Nyugodtan szexelj lányom" Vélemény??


2011. márc. 23. 21:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
jó fej anyukád van. szerintem fogadd meg tanácsát.
2011. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Örülj neki, hogy ilyen anyukád van! Enyém is ilyen, de én vártam 16 éves koromig a szexel.

Viszont 14 évesen ne szedj gyógyszert, inkább óvszer.

2011. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
ilyen fiatalon korai nem csak a szex, hanem a tabletta is.
2011. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

nem tom csak ez olyan fura..:S

am meg azért akarja hogy inkább gyógyszert szedjek mert az állítólag jobban véd mint az óvszer

ja meg kíokitott hogy olyasmit ne engedjek hogy óvszer nélkül és majd időbe kiveszi..(mintha nem tudtam volna)

2011. márc. 23. 21:30
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg anyukád is olvassa az itteni tinik kérdéseit, és arra gondolt, jobb, ha inkább felajánlja, hogy adott esetben segita fogamzásgátlásban, minthogy 15 évesen terhes legyél. Ez nem jelenti, hogy felszólit a szexre, hanem csak annyit, hogy ha egyszer odajutsz, ne hidd, hogy megharagudna rád.
2011. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

De 14 évesen károsabb az egészségedre a tabletta. Meg tudtommal fel se írják. Az óvszer pedig csak akkor nem véd rendesen ha nem jól használják. Nekem 3.5 év alatt egyszer se szakadt ki.

Anyukád legalább gondol rád, értékeld. :)

2011. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
Hát én nem akarom anyukádat bántani de jó nagy buta lesz ha 14évesen fog.gátlót irattat neked, ráadásul relatív h jobban véd, mert pl a nemi úton terjedő betegségektől pont hogy ez nem véd semennyire... 14évesen még nem elég érett a szervezeted, hogy gyógyszert szedj.
2011. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a gyógyszer, mint a pelenka, meg a popsitörlö.
2011. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
hát..azt mondta hogy szerinte a tabletta az véd..de ettől függetlenül használjunk majd gumit is..így 99% biztonságos lesz és nem lesz idő elött nagymama
2011. márc. 23. 21:40
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt igaza van, mert legalább nem a háta mögött, védekezés nélkül csinálod.

Másrészt meg iszonyatosan buta és tájékozatlan, ha a 14 éves lányának tablettát akar íratni. Ilyen korban nem ajánlott. Tönkreteheti a hormonrendszered. Aztán lehet sohasem lesz belőle nagymama.

2011. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!