Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 és fél éves vagyok, szerete...

14 és fél éves vagyok, szeretem a barátom és ő is engem és el szeretném veszíteni. A pénisze viszont nagyon vastagnak tűnik és megijedtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
de nem tudom menyire vagyok kész.....és a minap simogattam a péniszét és nagyon vastagnak tűnt megilyedtem kicsit.... és vékony vagyok 45 kg és lehet hogy szűk a hüvelyem és nem fér majd be a barátom pénisze..:(
2008. febr. 12. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hidd el ha felleszel nagyon izgulba és nagyon nedves leszel és ovatosan bánik veled, akkor nem lesz semmi gond!
2008. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
okké köszönöm a választ..
2008. febr. 12. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A hüvely tágulni is tud. hiszen egy kisbaba fog egyszer ott kibújni. ugyhogy nincs mitől félned. és ahogy elöttem is írták: ha felleszel rendesen izgulva akkor nedves leszel, vagyis befogadóképes. nincs mitől félned. amugy a testsújodnak semmi köze ehhez. és is 45 voltam 16 éves amikor elvesztettem.
2008. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy csak akkor tedd meg amikor tényleg úgy érzed. Használhattok síkosítót is, ami megkönnyíti a behetolást, és fontos, hogy előtte beszélgessetek erről a pároddal meg pettingeljetek, ismerjétek meg egymás testét és hogy mi jó a másiknak. Aztán az óvszert se felejtsétek és nyugi tuti beléd tud majd hatolni. Én most sem vagyok több 45 kilónál :) és ezzel még nem volt gondunk.
2008. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 60 kg vagyok és szűk a hüvelyem,,mégis ha nagyon fel vagyok izgulva a párom könnyen belém tud hatolni,nyugi ez nem lesz akadály!Sok sikert!Jah és mielött elkezdenétek a szexet,elötte pettingeljetek,hogy kellően nedves légy!!
2008. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy ilyen előregondolkodó vagy! De ugye ez azt jelenti, hogy a védekezésre is előre gondolsz, gondoltok?? Mert ilyen fiatalon, ilyen törékeny alkattal egy nemkívánt kisbaba mindenképpen nagy teher lenne neked, nektek.
2008. febr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha még kétség van benned, és van, akkor még ne tedd meg. Tudom, érdekel, vonzz, de még nincs itt az ideje. Én is így voltam, vártam 16 éves koromig, mikor már tudtam, hogy nem fogom megbánni, és nem is bántam a mai napig(29 vagyok)

A pénisze be fog férni, a lényeg, az izgalom, a nedvesség és az óvatosság. De előtte jobban jártok, ha az ujjával szoktat hozzá, egyel, kettővel, hárommal, és akkor tuti nem fog fájni, és mégis fokozatos az inger, velem is így volt.-)

És nekem a második partnerem volt olyan, hogy megláttam, és mondtam, hogy na ezt te nem teszed be sehova, akkora volt, de gond nélkül csonkig.-)))

Szóval csak akkor , ha biztos vagy benne!!! És védekezzetek!!!

2008. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha még ilyen kétségeid vannak, akkor NE tedd meg. De azt ugye tudod, hogy a sovány nőkbe könnyebb behatolni? A kövérek ott is elhíznak.

Másrészt a legkisebb pesszárium 6 cm átmérőjű. A kisbaba feje 10 cm. A barátod mekkora?

Az, hogy milyen lesz, szinte csak attól függ, hogy mennyire tudod elengedni magad, és mennyire esik jól. Ettől függ az is, hogy mennyire tágulsz - és mennyire nedvesedsz.

2008. máj. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
elöszöl kénesztessen újjazzon és ha eléggé felizgultál akkor hidd el hogy bemegy...és tök jó lesz vele a szex de ha fáj neked nagyon akkor szólj neki de nem fog fájni csak nyugi
2009. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!