Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Zavar a tudat, hogy Ő már...

Zavar a tudat, hogy Ő már volt mással. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyeség, de mégis zavar.. Olyan szép lett volna, ha mindkettőnknek a másik az első :(.. Az is jobb lenne, ha már egy csomó lánnyal lefeküdt volna, de ő csak 1-el előttem akit nagyon szeretett. Én még szűz vagyok, és így kicsit van bennem egy "fal" emiatt.
2011. máj. 7. 10:36
1 2 3
 1/23 napietus ***** válasza:
62%
gondolj arra, micsoda bénázás lenne ott, ha mindkettőtöknek az első lenne :P nalátod...nem kell a hülyeségen görcsölni.
2011. máj. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
jó-jó, igaz.. először én is erre gondoltam, de aztán most h egyre jobban szeretem egyre inkább zavar :D.. vicces lett volna bénázni is kicsit :)..
2011. máj. 7. 10:42
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Ez azt jelenti, hogy még nem szereted eléggé. Ez nem olyan, minta a ruha, hogy használtan már nem az igazi. Arról ő nem tehet, hogy nem te vagy az első. Ne rágódj ezen.
2011. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
Feküdj le te is valakivel
2011. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 napietus ***** válasza:
93%
ha zavar, akkor küzdd le magadban ezt az érzést. Te ugyanis a múltra vagy féltékeny, ami a leginkorrektebb dolog, mert azon már nem tud változtatni. szóval igyekezz ezen felülemelkedni.
2011. máj. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Mér jelentené azt hogy nem szeretem eléggé?

Inkább talán önző vok picit.. De sztem pont hogy nagyon szeretem..

2011. máj. 7. 10:50
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

Ne kínlódj ezen, ha meglesz, majd utána fogsz rájönni hogy mekkora hüleség!

(Nem számít a korábbi, az már elmúlt. Csak MOST van, most pedig Te kellesz.)

2011. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
megértem az érzésed, engem is zavarna (de szerencsére egyikőnk se volt még mással, így nem kell ezen rágódnom) , de próbáld elfelejteni azt, hogy mással volt és gondolj jó dolgokra és ne a múltját nézd. -tudom, hogy mondani könnyű.. idővel talán hozzászoksz a helyzethez és már nem is fog zavarni. :)
2011. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

Az én barátom is csak egy lánnyal volt együtt előttem, én pedig szűz voltam. Egy picit engem is zavart, hogy más lánnyal is lefeküdt, másrészt örültem neki, hogy ő már tapasztalt és így tud segíteni nekem, ha szükségem van rá. És tudod mit? A végén tényleg jobb volt így, hogy nem volt már kezdő, mert sokkal higgadtabb, türelmesebb és megértőbb volt velem így, és nem izgult azon, hogy nehogy béna legyen vagy rosszul csináljon valamit. Épp elég volt, hogy én izgultam rajta. :D

Szóval azt mondom, próbáld meg pozitívan felfogni, és a jó oldalát nézd a dolgoknak. Azon sajnos már nem tud változtatni, hogy lefeküdt az előző barátnőjével, de az a kapcsolat már lezárult. Most veled van, téged szeret, és rád vágyik. Erre gondolj, és akkor talán hamarabb túl tudod tenni magad rajta. :)

Sok boldogságot!

2011. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Engem is zavarna, de túl tudnék lépni rajt ha szeretem. Nem feltétele a bénázás ha mindketten tapasztalatlanok. Ennek szerintem ösztönből és szeretetből magától jönnie kellene. Örül annak, hogy egyáltalán Ő van neked és élvezzétek egymást.
2011. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!