Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van megoldas? Az a nagy...

Van megoldas? Az a nagy gondom van, hogy kb 0 mellem van, es mar 16eves vagyok. Minden velem egykoru lanynak mar regen jo formas melle van. Esetleg nincs valami modszer, vitamin vagy ilyesemi amit be tudnek szerezni (Romania), van valami megoldas?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 17:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:
Na es a wc papirra nem kaptam valaszt:)
2011. jún. 7. 18:09
 12/63 anonim ***** válasza:

írtam, mert a pics@don bejött :DDD

Hegyes kerek melled van?

2011. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:
nem,szamit ez?
2011. jún. 7. 18:30
 14/63 anonim ***** válasza:
9%

Anyukám szerint az segít ha napi 1 dl sört megiszol.

Engem nem bírt rávenni mert utálom a sör ízét XD

De az az egy deci télleg egy deci, nem vedelés :P

2011. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:
miben segit,a melleim novekedeseben?
2011. jún. 7. 18:33
 16/63 anonim ***** válasza:
100%

A mellek jelentős része zsír, nem lehet esetleg hogy túl vékony vagy??

(egyébként meg nekem bejönnek azok a nők akiknek kicsi és formás mellük van és szerintem ezzel nem vagyok egyedül)

2011. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim válasza:
87%
Hülyeségekkel ne törődj és be ne vedd!:D Én 21 éves vagyok, kicsi a mellem (75B), mégis megakad rajtam pár tekintet;) Ha el tudod magad fogadni úgy, ahogy vagy, akkor mindegy mekkora a melled. Egyébként fiatal vagy, simán nőhet még(és nagyon valószínű), ne parázz ilyenen. Nem tudom milyen a testalkatod, de drasztikus fogyókúrába bele ne vágj, mert ha nő a melled, de nem találod magad elég vékonynak, akkor a koplalástól az fog legelsőnek lemenni(környezetemben tapasztaltam). A kortársaid lehet, hogy simán tömik a melltartójukat vagy push up-os, szivacsos. A kicsi mell csak az igazán szép kerek, formás. Még valami: legalább nem fogja a térdedet verdesni 30-40 évesen...:D
2011. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:

18:30

Most mondanám, hogy kérdezd meg anyámat, de hát nem ismered. Ő esküszik rá, hogy tényleg nő tőle a mell. És azzal példálózik, hogy nézzem meg az angol és német lányokat, akik több sört isznak, nekik nagyobb a mellük legalább egy számmal.

Bocs, de nem tudok tudományos alapot mondani, de anyukám szerint ez növeszti a mellet. Hát végülis egy próbát megér ha ennyire zavar.

Nekem is kis mellem van, de a barátom imádja. Meg szép alma formája van, melltartót se kell hordanom, és a fene se mondja meg, hogy nincs rajtam, mert nem lógnak a melleim picit se. Barátom meg értékeli, hogy nem kell kapcsolgatni :D

Amúgy tényleg kis mellem van, a legtöbb As kosár is nagy picit rá, bár mint mondtam, nem szoktam melltartót hordani.

2011. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:

wáááh 18:46 vagyok és azt akartam mondani, hogy 18:30 is vagyok XD


amúgy 18:44, a Bs mell nem kicsi, ne hülyéskedj, az tök átlagos

szerintem ez a gáz, hogy az átlagos mellű nők azt hiszik, hogy nekik kicsi

A és A alatt kicsi, nyugi :P

2011. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
nekem is tetszene a kis almáid.
2011. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!