Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van megoldas? Az a nagy...

Van megoldas? Az a nagy gondom van, hogy kb 0 mellem van, es mar 16eves vagyok. Minden velem egykoru lanynak mar regen jo formas melle van. Esetleg nincs valami modszer, vitamin vagy ilyesemi amit be tudnek szerezni (Romania), van valami megoldas?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 17:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
szóval kepfeltoltes.hu mielőtt ezt is félreértened :D
2011. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:
2011. jún. 11. 14:29
 43/63 anonim ***** válasza:
ez tényleg pici, nekem is ekkora van pedig fiú vagyok.
2011. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
de azért megsimogatnálak, aki szeret nem a melled miatt fog veled lenni. :D
2011. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
milyen megyében laksz? tetszik, hogy nincs önbecsülésed.
2011. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
Simán jó, nekem kifejezetten tetszik.
2011. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
Semmivel se nagyobb az enyém, és a barátom nagyon szereti, odavan érte. Nagyon nagyon messze van attól, hogy zavarná :D Teljesen bejön neki.
2011. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kb 15 éves korom után kezdett el nőni. Van olyan ismerősöm, akinek 14 évesen is már akkora melle volt, mint 20 évesen, szóval ez nagyon váltouó, hogy kinek milyen korban mekkora. Meg függ attól is, hogy milyen géneket örököltél. Ha pl. anyukádnak is kisebb melle van, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy neked sem lesz sokkal nagyobb. Egyébként még lehet, hogy magától is nőni fog, de elvileg lehet rá szedni vitaminokat, meg vannak különböző balzsamok is, amivel kenni lehet.

2011. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:

Jajj csajok, és még ti oltjátok a fiúkat a méregetős kérdéseknél... :D


Ez szinte ugyanaz. Nem jelent a legtöbb férfinak semmit a nagy mell, max annyit, hogy jobban vonz szexuálisan, meg lehet vele menőzni a haverok előtt. Ahogyan ti is mondjátok a barátnőtöknek, hogy "milyen nagy a párotoké", ha így van.


És ne csinálj semmit 16 évesen, egyem a drága lelked, nyugodj már meg. :D Hidd el, hogy semmi hátrányod nem lesz miatta. :) És mivel nőni is fog még (ezermilliárdszázhuszonhárommilliókétszáznyegvennégyezerháromszázhuszonkétszázalék :D), ezért ne parázz. :)

2011. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:

A bimbón látszik hogy épp növésben van.

2-3 év és már talácskával kell tolnod magad előtt a dudáidat. Jó ez vicc volt, mindenesetre biztos vagyok benne hogy fog még nőni.

2011. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!