Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van megoldas? Az a nagy...

Van megoldas? Az a nagy gondom van, hogy kb 0 mellem van, es mar 16eves vagyok. Minden velem egykoru lanynak mar regen jo formas melle van. Esetleg nincs valami modszer, vitamin vagy ilyesemi amit be tudnek szerezni (Romania), van valami megoldas?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 17:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim válasza:
41%

Sose felj en lassan 21 leszek es semmi mellem nincs.

Alig latszik, raadasul ronda is.

Egyedul akkor nez ki valahogy, ha fazom.Meg nem talaltam olyan melltartot ami ne lett volna nagy.

Utalom...

Neha mar leszbinek erzem magam mert folyton masok mellet bamulom, olyan jo, hogy nekik van.

Baratom azt mondja neki tetszik, de nyilvan orulne, ha nem fiuval kene jarnia.

16 evesen meg en is remenykedtem. Mara feladtam:(

2011. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:

Ne aggódjatok már annyit, lehet hogy a nagy melleket bámuljuk meg látványosabban, de ugyanúgy szeretjük a kisebb mellel megáldott lányokat is.

26 ff

2011. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
90%
Óó el vagy te tévedve barátom, nem nekünk akarnak tetszeni hanem versengeni akarnak egymással.
2011. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim válasza:

Ok hogy kisebb, de a semmi az semmi.

Megis hogy oruljek neki.

Erre senki nem mondana, hogy szep. Senki.

20\L

2011. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem minuszos nekem akkor is megtenné... De te úgy látom tényleg versenyzel a másik lánnyal. :D Hát menten lefosom a bokám.

26 ff

2011. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim válasza:

Dehogy versenyzek:D

Engem az sose erdekelt en csak szimplan azt kerdem: miert en vagyok mutans?:D:D

De ti ezt sosem ertitek meg:D

Kb mintha allva 5 cm lenne:)

2011. jún. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
90%

Tévedés. 5cm-el semmit sem lehet kezdeni.

TE tudsz majd szoptatni.


És nem értem mit nem lehet felfogni azon, hogy vannak férfiak, akik imádják a kis melleket??? Például én...

Nekem tetszik még az is, ha szinte nincs is. Sokkal jobban mint egy C vagy D. Plasztikázásról meg szósem lehet, szal felejtsétek el, fogadjátok el magatokat és kész.

2011. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:

21:03-as, hogy mondanánk már egy idegen nőnek hogy hú de szép formásak a melleid, mindjárt le lennénk bunkózva.

Egyébként ez meg olyan jellegű probléma mint a férfiaknál a péniszméret, csak akkor lesztek boldogok és elégedettek ha megtanuljátok elfogadni magatokat.

18/F

2011. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
Szerintem meg aranyos vagy úgy ahogy vagy:D
2011. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim válasza:
Én is lassan 16 éves leszek, és hát én sem lettem túl nagy mellekkel megáldva eddig. Engem nem különösebben zavar, néha még bele is gondolok, hogy mennyivel "nehezebb" lenne, esetleg C-s kosarakkal (lásd öltözködés, sportolás, minden férfi csak ÚGY gondolna rád..). A minap láttam egy lányt a héven, olyan 23 körül lehetett. Aránylag magas, rövid szőke haj, természetes smink, ÉS kicsi mellek. Egy kis szivacsos melltartó volt rajta, és egy kivágott blúz. Tudjátok mit? Gyönyörű lány volt. Tényleg, szeretnék én is egyszer majd úgy kinézni. Amúgyis, a külső megfog, a belső megtart. Aki szeret, azt nem fogja érdekelni, hogy 'lapos' vagy. ;)
2011. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!