Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van megoldas? Az a nagy...

Van megoldas? Az a nagy gondom van, hogy kb 0 mellem van, es mar 16eves vagyok. Minden velem egykoru lanynak mar regen jo formas melle van. Esetleg nincs valami modszer, vitamin vagy ilyesemi amit be tudnek szerezni (Romania), van valami megoldas?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 17:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim válasza:
Hmm. Én a kis mellű nőkért vagyok oda de azért itt van ez az oldal: [link]
2011. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim válasza:
Hát ha csak ez a baj, akkor nem is a melleddel van bajod, az igazi ok, itt a szüzesség, az emberek 90%-a ösztönösen vágyik arra hogy ne lógjon ki a társadalmi környezetből. Ha akarod, kérj fel valakit hogy dugjon meg!
2011. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim válasza:

Én 18 vagyok és kb ilyen kicsi a melem.Sokan beszóltak már miatta,de lazán visszaszóltam hogy ha nem tetszik akkor keress mást..nem érdekel mások véleménye.Én elfogadtam magam,változtatni rajta úgy sem tudok,plasztikára soha életemben nem mennék,szóval nyugi,még nagyon sokat bir nőni,még csak 16 vagy.


Mellesleg most voltam fürödni és láttam egy csajt aki molett volt,de egy szál melle nem volt.Nem szivacsos bikinifelsője volt,hanem egyszerű..deszka volt előlröl..volt önbizalma,ez a lényeg :)

2011. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
Ugyanígy néz ki az enyém is, a barátom mindig aztmondja tetszik neki, meg imádja meg stb...De egyszerűen nemtudom elhinni... :( Teljesen ugyanilyen!
2011. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim válasza:
Terhesség.
2011. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:

Az a megoldás, hogy elfogadod. Vagy plasztikai sebészet. Bár én soha nem adnék erre ki pénzt, hogy szilikon mellem legyen. gyereket akarsz nem? Majd, akkor terhesség alatt és után biztos, hogy nőni fog a melled. De mint írtad 16 éves vagy, szóval biztos vagyok benne, hogy még fogsz fejlődni ;)

Nekem is ilyenek , bár én 19 éves vagyok. De már elfogadtam úgy ahogy van. Ez van. Így születtem. : )

És jól érzem magam így!

Ugyanúgy feltudsz venni egy szép ruhaösszeállítást. Pl szoknya, egy magassarkú, és még csinos is leszel benne.

Csak jól kell ehhez öltözködni. :-)

2011. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
Figyelj szívem! Először is fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Így előbb-utóbb megtalálod a megfelelő f@szit, akivel szeretitek egymást.
2011. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:

Keress rá a googléban, hogy természetes mellnövelés. Találsz majd egy blogot, azt alaposan olvasd el. Írj nyugodtan mailt ha valami nem világos!


Üdv:

Árnyék

2011. jún. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
hidd el én bármit megadnék, ha csak egy picivel kisebb mellem lenne...lehet h szép és a pasiknak bejön, de ne tudd milyen nehézségeket okoz egy melltartovasarlas, v a sportolas, ugyh vigyázz mit kivánsz! és nyugi majd megnő
2011. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem sincs sokkal nagyobb majd' 20 éves létemre... talán épp azért nem volt barátom sem, mert önbizalomhiányos vagyok kissé. Illetve mára már megtanultam elfogadni, hogy ez bizony ekkora marad, és aki szeret az majd ezekkel együtt szeret - de nem mondom, hogy nem bánt a dolog;)


Nem merek bikinit felvenni és a kivágott felsők sem mutatnak túl jól rajtam, arról nem is beszélve, hogy ha egy-egy ember beszól, nem nagyon tudom kezelni a helyzetet. Persze én magas és vékony vagyok, talán ezért van, de hidd el, nem te vagy az egyedüli a világon, aki ezzel szenved :P

2011. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!