Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves vagyok és nem szűz.3...

14 éves vagyok és nem szűz.3 hónapja lefeküdtem a barátommal azóta minden héten csináljuk és nagyon jó ( a barátom már nem kezdő) nagyon szeretjük egymást. Kérdés lent (? )

Figyelt kérdés
Szerintetek túl korai volt? Túl fiatal vagyok? (14/L)
2011. jún. 13. 22:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%

Mit b@sztatjátok már ezzel a 18as korhatárral?

Eleve hülyeség korhoz kötni a szexualitást.

2011. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
gratulálok, eddig süllyedt a mai világ.amúgy meg azzal hogy ezt a kérdést kiírtad csak menőzni szerettél volna.vagyis nekem ez jött le.meg az is, hogy azáltal h kiírtad te se vagy biztos benn, hogy egyáltalán ideje volt-e.mennyi idő után feküdtetek le? volt orgazmusod? szereted a párod? ő szeret téged? volt előjáték? ismertétek eléggé egymást testileg,lelkileg a szex előtt is? azóta már csak szex van? ha azt mondod az utolsóra h "hát igen,nem igazán járunk el" és alapból túl hamar adtad oda magad neki és nem ismertétek egymás testét a szex előtt akkor igen,korai volt.
2011. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
ez még nem szerelem, csak szeretet. idősebb fejjel majd rájössz
2011. jún. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
23:24! Én pont fordítva gondolom ... :) Szerintem meg inkább szerelem vagy is inkább fellángolás ez még ilyen korban. (Már korábban válaszoltam is!) Az igazi, tiszta szeretet az ami később jön el! :) SZERINTEM! :) Lehet, hogy csak én látom így. :)
2011. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem így látom :) ez inkább csak rajongás szerintem, de a lényeg hogy ő minek hiszi :D én nem ítélkezem
2011. jún. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Igen-igen, a rajongás a jó szó! :) Köszönöm! :)
2011. jún. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
49%

tegnap 23:15


igazad van, nem kell korhoz kötni, a 8-9 éves gyerekek is szexeljenek már...:S


kérdező!

te még csak egy taknyos gyerek vagy, én szégyelném magam a helyedben...kiváncsi vagyok, mit szólnának ehhez a szüleid. Mit fogsz szólni majd ha a gyereked is ennyi évesen szexel?

2011. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
39%

Még rá sem kattintottam, tudtam, hogy jönnek a szentfazekak a 18-as karikával, a taknyozással, hogy éretlen vagy, meg hülye kis pics@, mittomén...:-D

Ez egy nagyon provokatív kérdés, még ha nem is szántad annak:-D

Figyelj... Jó érzés. Élvezed. Ő is. Nagyon szeretitek egymást.

Akkor? Mit kell ezen túlragozni?

Csak ésszel szexeljetek, védekezzetek!

Az itteni válaszokból meg jobb, ha a felére sem figyelsz oda (majd úgyis jön valami okoskodó, aki megmondja, hogy beleértve az enyémet is... Már most nagyon vicces, akárki is lesz az...:-D)

Én is 14 voltam, mikor elvesztettem az akkor 18 éves barátommal, és nem bántam meg, jó volt (az első nem, de szerintem nincs olyan, akinek az jó, a többi viszont igen, és azóta is:-D)

2011. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Mekkora idióta vagy már bocs...xD Ilyen hülye kérdést feltenni...
2011. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
13:48-as! Szerintem a kérdező anyukája annyira nem örülne ha olvasná a válaszod, szerintem nem kellene ilyesmire biztatni, hiszen nem Neked fog fájni a fejed ha mégsem figyelnek oda a védekezésre és esetleg besikerül egy baba. Én most kislánnyal vagyok várandós és ahogyan írtam én is már 14 évesen elvesztettem a szüzességem, (amit én személy szerint megbántam, de ez nem azt jelenti, hogy mindenkinek meg kell) és a szüleim akárhogyan próbáltak megvédeni ettől, anyukám rendesen felvilágosított, bármit megtudtam Vele beszélni, ennek ellenére marhára nem örültek, hogy a 14 éves lányuk már nem szűz ... Főleg apukám nem, na Ő pl. nagyon csalódott volt. Ugyanúgy én sem fogom tudni megtiltani a lányomnak, hogy szexuális életet éljen mert ez már akárki, akármit mond NEM nevelés kérdése. Én mindig is jó nevelést kaptam, édesanyám a lehető legjobban járt el ez ügyben, hiszen sosem éreztem úgy, hogy titkolóznom kell előtte, vagy, hogy hazugságra kényszerítene, ezen a téren nem féltem tőle, úgy vélem az csak rosszabb lett volna hiszen tudjuk milyen egy kamasz. Minél jobban tiltanak Neki valamit annál inkább megakarja majd tenni azt ... (na de persze tisztelet a kivételnek) Ezt akárhogyan is fogjuk véleményezni, minden fiatalnak a saját döntése, hogy mikor kezd el szexuális életet élni, a szülő ugyanis nem ülhet minden percben mellette és nem foghatja a kezét ... Attól többet, hogy leül és beszélget vele erről és úgy neveli, hogy lehetőleg ne akarjon már 12 évesen szexelni, sajnos nem tehet. Én is egyetlen egy dolgot tudok tanácsolni, hogy ha már mindenféleképp szexeltek a pároddal, VÉDEKEZZETEK, ez nagyon fontos! Neked is tragédia lenne egy abortusz ilyen fiatalon és a családodat is megviselné hidd el! Mert nyílván 14 évesen úgy sem tarthatnád meg, de lehet az sem lenne sokkal jobb ha megtartanád. (Gyereknek-gyerek alapon...) De félreértés ne essék, én nem támogatom az abortuszt, éppen ezért tessék MINDIG a lehető legbiztosabban védekezni ha már elindultál ezen az úton!
2011. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!