Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves vagyok és nem szűz.3...

14 éves vagyok és nem szűz.3 hónapja lefeküdtem a barátommal azóta minden héten csináljuk és nagyon jó ( a barátom már nem kezdő) nagyon szeretjük egymást. Kérdés lent (? )

Figyelt kérdés
Szerintetek túl korai volt? Túl fiatal vagyok? (14/L)
2011. jún. 13. 22:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

ma 13:48 vagyok, csak hogy teljes legyen a kép, nem biztatás volt a célom, csak nagyon utálom már, hogy lenézik itt sokan az embert...

(Egyébként nekem is van egy másféléves kislányom, akinek igyekszem mindent elmagyarázni a későbbiekben, mert én is szeretném elkerülni a bajt. Ha 14 évesen esetleg lesz egy normális kapcsolata, akit nem 1 hete szedett össze, és tudja, hogy a védekezés a legfontosabb, akkor mi akadálya?

Anyám 18 évesen vesztette el, nem várta el tőlem, hogy én is addig tartogassam. Hozzáállás kérdése az egész...)

2011. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen ilyet írni, hogy "a barátom már nem kezdő"... hihetetlen. Ennyi idősen én Mézga családot néztem!
2011. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
na igen...kedves utolsónak és nekem még volt gyerekkorunk :)
2011. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

bazegh` mostmár tényleg tök mond1 ! szét vagy kúrga és kész! én a te helyedbe nem reklámounam hgy 13évesen már elkezdem a sexuális életem (ez ck az én véleményem) te kell érezzed hgy nk mi jò és mo nem !

én annak a híve vagyok h éld abhyerekkorod míg megteheted :D , mert általaba akik13-14 évesen kezdik el a sexuális életuket 100-bòl 80megbánja !

:D , de te tudod !!

2011. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!